null / شناسه خبر: 79469 / تاریخ انتشار : 1397/4/17 16:03
|

مودریچ: بهتر از سال 98 نتیجه می‌گیریم

کاپیتان کرواسی که تیمش با برتری مقابل روسیه به نیمه‌نهایی جام جهانی رسید، وعده داد که آنها با مدال به کشورشان برمی‌گردند.

ایران ورزشی آنلاین / لوکا مودریچ پس از برتری کرواسی مقابل روسیه در ضربات پنالتی و صعود تیمش به نیمه‌نهایی جام جهانی 2018 وعده داد که آنها با مدال به کشور خود برمی‌گردند. مودریچ زننده یکی از پنالتی‌های کرواسی در پایان بازی بود و به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.

مودریچ که تیمش چهارشنبه شب در نیمه‌نهایی باید با انگلیس روبرو شود، گفت: «خوشبختانه از این آزمون سر بلند بیرون آمدیم. تیم‌ ‌ملی روسیه بازی خوبی را به نمایش گذاشت به ویژه‌ در نیمه نخست که بهتر از  ما ظاهر شد. اما در نیمه دوم و وقت‌های اضافی ما بهتر بودیم. ما در کل بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. نمی خواستیم بازی به پنالتی‌ کشیده شود.»

کاپیتان کرواسی ادامه داد: «بازی کردن در وقت های اضافی و مصدومیت بازیکنان باعث شد تا سطح کیفی تیم پایین بیاید با این وجود توانستیم به پیروزی برسیم. چند روزی است  که به سوچی آمده‌ایم و به شرایط آبی و هوایی این جا عادت کرده‌ایم. همه چیز این جا خوب است و در ورزشگاه زیبایی بازی کردیم. بسیار خوشحالم که بعد از 20 سال بار دیگر به نیمه نهایی جام جهانی راه پیدا کردیم.»

کرواسی در جام جهانی 1998 هم به نیمه‌نهایی رسید، ولی پس از شکست مقابل فرانسه میزبان در بازی رده‌بندی هلند را شکست داد و به مدال برنز رسید. مودریچ معتقد است که کرواسی این بار می‌تواند بهتر از آن دوره نتیجه بگیرد و گفت: «بر این باور هستم که می‌توانیم بهتر از جام جهانی  1998 نتیجه‌ بگیریم. بار دیگر نشان دادیم که تیم با شخصیتی هستیم. در حال‌ حاضر به نیمه نهایی راه پیدا کردیم و باید از این موفقیت خوشحال بود. زمان کافی برای استراحت داریم. من به دنبال انتخاب به عنوان بهترین بازیکن نیستم،‌ بلکه تنها موفقیت تیم را می‌خواهم. خوشحالم که تیم هماهنگی داریم. می‌خواهیم با مدال برگردیم.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر