null / شناسه خبر: 79461 / تاریخ انتشار : 1397/4/17 00:56
|

ساوت‌گیت: این بهترین روز مربیگری من است

سرمربی انگلیس پس از صعود به نیمه نهایی جام جهانی روی اتحاد و همبستگی تیم جوانش تاکید زیادی داشت.

ایران ورزشی آنلاین / گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس پس از برتری تیمش مقابل سوئد گفت که افتخار می‌کند قدم در راه سر الف رمزی، سر بابی رابسون و تری ونبلز گذاشته. او چهارمین سرمربی تیم ملی انگلیس است که تیمش را به نیمه‌نهایی یک تورنمنت بزرگ می‌رساند. انگلیس که سوئد را دو بر صفر شکست داد، چهارشنبه شب در مسکو برای اولین بار از سال 1990 در نیمه‌نهایی جام جهانی بازی می‌کند.

ساوت‌گیت گفت: «مربیگری انگلیس فوق‌العاده است، ولی وقتی فکر می‌کنید که چه کسانی قبلا روی این صندلی نشسته‌اند، کسانی که عمیقا به آنها احترام می‌گذارم... به سختی می‌توان ابعاد آن را تصور کرد. این بهترین روز مربیگری من بود. ولی ما می‌خواهیم بهتر از این باشیم.»

او ادامه داد: «در بازی قبلی مقابل کلمبیا از نظر روحی و جسمی تا آخر توان‌مان پیش رفتیم، توانستیم بازی را کنترل کنیم و این نشانه‌ای از بلوغ این تیم جوان بود. ولی قبل از بازی امروز با بچه‌ها صحبت کردم و هیچکدام دوست نداشتیم به خانه برگردیم. حالا یک هفته دیگر اینجا هستیم و بستگی به خودمان دارد که در کدام بازی حاضر باشیم.»

سرمربی انگلیس درباره اتفاقات بازی با سوئد هم گفت: «بازی مقابل سوئد ترسناک بود زیرا آنها اجازه نمی‌دهند شما بازی خودتان را ارائه دهید و ما مجبور بودیم فشار فیزیکی زیادی را تحمل کنیم اما انعطاف‌پذیری برای غلبه بر سوئد ضروری بود. سوئد تیمی سازمان‌یافته بود اما ما به دنبال مالکیت بیشتر توپ بودیم. روحیه تیمی ما مانند حریف بود اما از نظر کیفی ما کمی بهتر عمل کردیم.»

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر