ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 79421 / تاریخ انتشار : 1397/4/16 15:23
|

بوفون: فقط پاری‌سن‌ژرمن می‌توانست مرا متقاعد کند

سنگربان سابق تیم ملی ایتالیا در 40 سالگی و بعد از 17 سال حضور در یوونتوس تصمیم گرفت به پاریس برود. این اولین تجربه او خارج از ایتالیاست.

ایران ورزشی آنلاین / جان لوئیجی بوفون به هفته‌ها خبر و شایعه درباره آینده‌اش پایان داد و با پاری‌سن‌ژرمن قراردادی یک ساله بست که امکان تمدید آن برای سال دوم وجود دارد.

سنگربان سابق تیم ملی ایتالیا که در 40 سالگی و بعد از 17 سال حضور در یووه تصمیم گرفت به پاریس برود، به سایت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن گفت: پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن برایم افتخاری بزرگ است. من برای نخستین بار در دوران بازیگری‌ام کشورم را ترک می‌کنم و تنها یک پروژه جاه‌طلبانه مانند پروژه پاری‌سن‌ژرمن می‌توانست مرا متقاعد کند که چنین تصمیمی بگیرم.

بوفون 40 ساله ادامه داد: از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و رییس آن به خاطر اعتمادی که به من نشان داده‌‌اند، قدردانی می‌کنم. پاری‌سن‌ژرمن در این چند سال اخیر واقعاً پیشرفت کرده است. این تیم، تیمی است که توانسته به قلب مردم نفوذ کند. من با خودم، تمام انرژی، تجربه و عطشم برای کسب پیروزی را آورده‌ام تا به باشگاه جدیدم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم. با کمک هم‌تیمی‌ها و هواداران‌مان ما می‌خواهیم احساساتی فوق‌العاده را نه فقط در استادیوم خودمان بلکه در تمام دنیا منتقل کنیم. ما نماینده شهری فوق‌العاده مانند پاریس هستیم که مردم آن لیاقتش را دارند که این باشگاه را در قله دنیای فوتبال ببینند.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79421
captcha
تازه ها
بیشتر