جام جهانی / شناسه خبر: 79408 / تاریخ انتشار : 1397/4/16 02:52
|

انتقادات تند رسانه‌های برزیل پس از حذف مقابل بلژیک

رونالدو، ستاره سابق برزیل معتقد است که بازیکنان این تیم بعد از گل دوم بلژیک خیلی ناامید بودند و نتوانستند به بازی برگردند.

ایران ورزشی آنلاین / شکست دو بر یک برزیل مقابل بلژیک با انتقادات تند رسانه‌های این کشور همراه شد که انتظار داشتند پس از حذف مدعیانی مثل آلمان، اسپانیا و آرژانتین شاهد ششمین قهرمانی تیم‌شان در جهان باشند.

روزنامه ورزشی «لانسه» برای این بازی از تیتر «خداحافظ نیمار» استفاده کرد. اوگلوبو نوشت: «مثلث دبروین، هازارد و لوکاکو در 45 دقیقه سلسائو را نابود کردند».

رونالدو، مهاجم سابق برزیل که کارشناس شبکه تلویزیونی گلوبو بود، گفت: «وقتی گل دوم را خوردیم باید به بازی کردن ادامه می‌دادیم، انگار هیچ اتفاقی نیفتاده. بازیکنان خیلی ناامید بودند. آنها در نیمه دوم کمی بهتر شدند، ولی این کافی نبود.»

روزنامه «فولیا ده سائوپائولو» معتقد است که تیم ملی برزیل قفل شده بود و نوشت: «این شکست می‌توانست سنگین‌تر باشد و داشت به شکست شرم‌آور 1-7 به آلمان در نیمه نهایی جام جهانی 2014 شبیه می‌شد. مثلث لوکاکو، دبروین و هازارد هر کاری خواست با دفاع برزیل که پیش از این تنها یک گل خورده بود، انجام داد.» این روزنامه ادامه داد که تیم در نیمه اول در «خاموشی مطلق» بود.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79408
captcha
تازه ها
بیشتر