ورزش ایران / شناسه خبر: 79368 / تاریخ انتشار : 1397/4/15 15:45
|

غلامرضا محمدی بعد از بازگشت: حضورمان در فرودگاه سخت‌ترین لحظه بود

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان بعد از بازگشت به ایران با عنوان قهرمانی جهان ، لحظه ورود به فرودگاه امام خمینی را سخت ترین لحظه این تیم دانست.

ایران ورزشی آنلاین / محسن وظیفه - تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابتهای جهانی کرواسی بالاتر از تیم های آمریکا و روسیه به عنوان قهرمانی رسید و با سه مدال طلا، یک نقره و 3 برنز بعد از 22 سال بر سکوی نخست تکیه زد. این تیم بعد از کسب این عنوان بامداد روز جمعه وارد فرودگاه امام خمینی شد.

بعد از بازگشت این تیم به تهران برای لحظاتی با غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفتگو کردیم که بخشی از این مصاحبه منتشر می شود و مصاحبه کامل غلامرضا محمدی را می توانید در روزنامه ایران ورزشی بخوانید.

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان بعد از ورود به ایران گفت:« موفقیت بزرگی را کسب کردیم که حاصل کار یک سال و نیم در این تیم بود که خدا را شکر به نتیجه رسید. موفقتی که تحسین مربیان روسیه و آمریکا را هم در پی داشت.»

محمدی در ادامه با اشاره به کسب سه مدال طلا ادامه داد:« توان تیم ما بیش از این بود که کمی هم بدشانسی آوردیم و باید با تعداد طلای بیشتری به ایران برگشتیم اما واقعیت این است که هدفی بالاتر از قهرمانی داشتیم.البته همین قهرمانی هم در نوع خود بسیار مهم است چرا که بعد از 22 سال قهرمانی جهان به نوجوانان ایران رسید.»

سرمربی تیم ملی نوجوانان در ادامه با انتقاد از بی توجهی نسبت به کشتی ایران از سوی مسولان کشور گفت:« سخت ترین لحظه برای من در این چند روز که درگیر مسابقات جهانی بودیم، زمانی بود که وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدیم و دیدم که هیچ یک از مسولان ورزش به استقبال این تیم نیامدند. نمی دانم باید درباره این رفتار مسولان چه چیزی باید عنوان کنم اما واقعا کمترین وظیفه مسولان این بود که بیایند و به این بچه ها خسته نباشید بگویند.»  

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79368
captcha
تازه ها
بیشتر