ورزش ایران / شناسه خبر: 79356 / تاریخ انتشار : 1397/4/15 12:03
|

بازگشت نوجوانان کشتی / ورود غریبانه طلسم شکن‌ها

تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان بعد از کسب عنوان قهرمانی جهان در حالی بامداد امروز وارد ایران شد که هیچ یک از مسولان ورزش به استقبال این تیم نرفتند.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان بعد از کسب عنوان قهرمانی جهان در حالی بامداد امروز وارد ایران شد که هیچ یک از مسولان ورزش به استقبال این تیم نرفتند. 

تیم ملی کشتی آزاد بعد از 22 سال توانست در رقابتهای جهانی نوجوانان به عنوان قهرمانی برسد. این تیم با ۳ طلا، یک نقره و ۳ برنز مقتدرانه بالاتر از آمریکا و روسیه بر سکوی نخست جهان ایستاد. با این قهرمانی طلسم 22 ساله قهرمان نشدن کشتی نوجوانان ایران در جهان شکسته شد. ۳ مدال طلا ایران توسط رحمان عموزاد خلیلی در وزن ۴۵ کیلوگرم، علیرضا عبداللهی در وزن ۹۲ کیلوگرم و امیرحسین زارع در وزن ۱۱۰ کیلوگرم، یک مدال نقره توسط محمدرضا غیاثی در وزن ۸۰ کیلوگرم و ۳ مدال برنز هم توسط عرفان جعفریان در وزن ۵۱ کیلوگرم، علی اکبر فضلی در ۶۰ کیلوگرم و محمد کریمی در وزن ۶۵ کیلوگرم برای ایران به ثبت رسید تا اولین قهرمانی تاریخ نوجوانان در خارج از ایران به دست بیاید. این تیم بعد از این افتخار آفرینی در حالی به ایران بازگشت که هیچ یک از مسولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به استقبال این تیم نرفته بودند. حتی رئیس فدراسیون کشتی هم به دلیل حضور در گرجستان نتوانست به استقبال این تیم برود.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79356
captcha
تازه ها
بیشتر