جام جهانی / شناسه خبر: 79347 / تاریخ انتشار : 1397/4/14 19:38
|

اروگوئه، حریف منفور فرانسه

فرانسه مقابل اروگوئه، حریفش در یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه آمار ضعیفی دارد.

ایران ورزشی آنلاین / در اولین بازی یک چهارم نهایی جام جهانی فرانسه در پیش‌بینی‌ها نسبت به اروگوئه بخت بیشتری برای پیروزی دارد، ولی آمار چیز دیگری می‌گوید و این تیم سختکوش آمریکای جنوبی در گذشته بارها فرانسه را به دردسر انداخته است. روزنامه اکیپ مهمترین نکات در سابقه بازی‌های قبلی دو تیم را منتشر کرده است.

5 بازی بدون برد

فرانسه در 5 بازی اخیرش مقابل اروگوئه نتوانسته برنده شود. فرانسه در این بازی‌ها حتی نتوانسته دروازه حریفش را باز کند، در حالی که اروگوئه هم تنها یک بار موفق به گلزنی شده!

سابقه گلزنی سوارز

لوئیز سوارز، مهاجم مشهور اروگوئه توانسته یک بار دروازه فرانسه را باز کند. او در بازی دوستانه سال 2013 موفق شد دروازه مانداندا را باز کند. این دروازه‌بان به همراه متوییدی و ژیرو سه بازیکن فعلی فرانسه هستند که در آن بازی حضور داشتند.

ناکامی در جام جهانی

فرانسه سه بار در مرحله گروهی جام جهانی با اروگوئه روبرو شده که هرگز نتوانسته برنده شود. در سال 1966 در لندن، فرانسه 1-2 مغلوب این تیم شد. در سال 2002 در بوسان کره و در سال 2010 در آفریقای جنوبی بازی دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید. پس از یک شکست و دو تساوی این اولین بار است که فرانسه در مرحله حذفی جام جهانی با اروگوئه روبرو می‌شود.

نیم گل در هر بازی

فرانسه در 8 مصاف قبلی با اروگوئه تنها چهار بار گل زده که رقم نیم گل زده در هر بازی را نشان می‌دهد. این بدترین آمار گلزنی فرانسه مقابل تیم‌های آمریکای جنوبی است.

33 سال در حسرت برد

فرانسه در 33 سال اخیر موفق به پیروزی مقابل اروگوئه نشده. در سال 1985 فرانسه به عنوان قهرمان اروپا موفق شد قهرمان آمریکای جنوبی را در جام بین‌قاره‌ای در پاریس 0-2 شکست دهد.

یک برد در هشت بازی

فرانسه در هشت بازی مقابل اروگوئه تنها یک بار موفق به پیروزی شده (3 شکست و 4 تساوی) است. این بدترین آمار فرانسه در برابر رقیبانی است که بیش از یک بار با آنها روبرو شده.

9 بازی بدون شکست مقابل حریفان آمریکای جنوبی

این تنها آمار مثبت فرانسه قبل از بازی جمعه است. این تیم در 9 بازی اخیر مقابل حریفان آمریکای جنوبی در جام جهانی شکستی نداشته است (5 برد، 4 تساوی).

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79347
captcha
نظرات شما | 1 نظر
رحیم ملاحسنی
1397/4/15 - 15:42
به نظر من اروگوئه برنده این دیدار است.
rateup 1
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر