فوتبال ایران / شناسه خبر: 79328 / تاریخ انتشار : 1397/4/13 16:49
|
هم اندیشی و استفاده از راهکارهای مهاجم تیم ملی

نقش باشگاه شاهین بوشهر در جلسه با طارمی: لقمان حکیم

شاهین بوشهر چندان هم اشتباه نکرده.آنها می توانند حرف های طارمی را بشنوند و از آنها استفاده هم کنند.هر چه او گفت خلافش را انجام بدهند.یعنی شاهین روشی را به کار بگیرد که زمانی لقمان حکیم پیش گرفته بود.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از پایان تمام استقبال های سیاسی از بازیکنان تیم ملی، حالا نوبت به باشگاه ها رسیده تا آنها را دعوت کنند و تقدیری هر چند کوچک و کوتاه از آنها انجام بدهند. مهدی طارمی نخستین بازیکنی بود که به دعوت مدیرعامل شاهین بوشهر در این باشگاه حاضر شد و جلسه کوتاهی برگزار کرد.

باشگاه شاهین اعلام کرده هدف از دعوت طارمی،تقدیر از بازی های زیبای او در جام جهانی 2018 است. بازی هایی که بازیکن بوشهری تیم ملی انجام داد و موفق هم بود. این دعوت البته دلایل دیگری هم داشت. ارائه راهکار از سوی مهدی طارمی و هم اندیشی با او برای موفقیت باشگاه. اتفاقی که به اعتقاد مدیران باشگاه شاهین بوشهر می تواند این تیم را به هدفش که صعود به لیگ برتر است برساند.

شاهین بوشهر از بازیکنی تقاضای کمک کرده که باعث و بانی به وجود آمدن همه مشکلات این روزهای باشگاه پرسپولیس است.محرومیت از نقل و انتقالات و جریمه ای که فیفا برای پرسپولیس در نظر گرفت و در نهایت هم پرداخت نشد، حاصل تخلفاتی بود که مهدی طارمی انجام داد. امضای قرارداد با ریزه اسپور، ترک ترکیه و بازی غیر قانونی برای پرسپولیس. 

باشگاه شاهین بوشهر البته چندان هم اشتباه نکرده. آنها می توانند حرف های مهدی طارمی را بشنوند و از آنها استفاده هم کنند. شاید بگویید چطور؟ هر چه طارمی گفت، خلافش را انجام بدهند. یعنی اشگاه شاهین روشی را به کار بگیرد که زمانی لقمان حکیم پیش گرفته بود.

captcha
تازه ها
بیشتر