ورزش ایران / شناسه خبر: 79321 / تاریخ انتشار : 1397/4/13 14:45
|
انتخابی دوباره برای کشتی گیران شاخص که در انتخابی حضور نداشتند

چراغ سبز فدراسیون کشتی به کشتی‌گیران قدیمی

فدراسیون کشتی اعلام کرد کشتی گیرانی که در انتخابی مرحله نهایی تیم ملی بزرگسالان شرکت نکرده بودند، می توانند با حضور در انتخابی تیم ملی کشتی امید به دوبنده تیم ملی برسند.

ایران ورزشی آنلاین / فدراسیون کشتی بر خلاف شعارهای قبلی خود که اعلام کرده بود نفرات غایب در انتخابی مرحله نهایی جائی در ترکیب تیم ملی ندارند حالا تصمیم قبلی خود را عوض کرده و رسما اعلام کرد که نفرات غایب می توانند در انتخابی امید ها شرکت کنند و مجوز حضور در رده سنی بزرگسالان را به دست بیاورند.

رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی با بیان اینکه انتخابی امیدهای کشور از ۱۹ تا ۲۲ تیرماه در شهرستان الیگودرز برگزار می‌شود، از حضور کشتی گیران بزرگسالان در این رقابتها خبر داد:« به نظرم پیکارهای خوبی را شاهد خواهیم بود چون تمام کسانی که مدعی پوشیدن دوبنده تیم ملی بزرگسالان هستند شرکت می‌کنند، یعنی تمام کشتی‌گیرانی که پیراهن بزرگسالان را می خواهند باید در این رقابتها به میدان بروند. همچنین کشتی‌گیرانی که از گردونه تیم ملی بزرگسالان جا مانده‌اند، می‌خواهند در این رقابت‌ها خودشان را نشان دهند.»

لایق با بیان اینکه اگر کشتی‌گیری در پیکارهای انتخابی امیدها شرکت نکند، آیا می‌تواند به رقابت‌های جهانی اعزام شود، گفت:« این نظر شورای فنی است و باید ببیند و بعد از آن تصمیم بگیرد. شاید شورا به یک نتیجه برسد که شخصی خوب بوده و من نمی‌توانم در این  زمینه به تنهایی چیزی بگویم.»

کلیدواژه
کشتی
لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79321
captcha
تازه ها
بیشتر