ورزش ایران / شناسه خبر: 79316 / تاریخ انتشار : 1397/4/13 12:21
|
در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان

مشهد، میزبان نخستین دوره وزنه‌برداری زنان

نخستین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بانوان کشور انتخابی تیم ملی از ۱۰ تا ۱۴ مردادماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

ایران ورزشی آنلاین / نخستین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بانوان کشور انتخابی تیم ملی از ۱۰ تا ۱۴ مردادماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

نخستین دوره رقابتهای وزنه برداری قهرمانی نوجوانان (۱۳ تا ۱۷ سال) و جوانان (۱۸ تا ۲۰ سال) و بزرگسالان بانوان کشور و همچنین انتخابی تیم ملی از ۱۰ تا ۱۴ مردادماه در شهرمقدس مشهد مرکز استان خراسان رضوی برگزار می شود.

برهمین اساس تیم ها می توانند با شرایط ذکر شده زیر در این دوره از مسابقات شرکت کنند:

*هر تیم متشکل از 8 وزنه بردار، یک مربی جمعاً 9 نفر، استان می تواند سه تیم در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به همراه یک سرپرست به مسابقات اعزام نماید.

*استانها می توانند از وزنه برداران رده جوانان در ترکیب تیم بزرگسالان خود استفاده نمایند.

*8 وزن رده سنی نوجوانان عبارت است از: 44، 48، 53، 58، 63، 69، 75، 75+ کیلوگرم

*اوزان هشتگانه رده سنی جوانان و بزرگسالان عبارتنداز:  48، 53، 58، 63، 69، 75، 90، 90+ کیلوگرم

*جوانان متولد 1377 تا 1379 با در دست داشتن اصل شناسنامه عکس دار (غیر مخدوش و بدون صغرسن)، کارت ملی، یک قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه می توانند در مسابقات شرکت نمایند.

بزرگسالان متولدین 1362 لغایت 1376 میتوانند در مسابقات شرکت نمایند.

*حداقل وزنه برای حضور در مسابقات بانوان طبق قانون IWF به مقدار 21 کیلوگرم می باشد.

با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در این مسابقات از ورزشکاران، تست دوپینگ بعمل خواهد آمد.کلیه ورزشکارانی که نامشان در لیست تیم های شرکت کننده در جلسه تائیدیه ثبت شده باشد موظفند در زمان مسابقات در محل مسابقات حضور داشته باشند لذا چنانچه ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ورزشکاری را جهت انجام تست دوپینگ احضار نماید، عدم حضور ورزشکار بمنزله مثبت اعلام شدن تست دوپینگ نامبرده خواهد بود.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79316
captcha
تازه ها
بیشتر