فوتبال ایران / شناسه خبر: 79310 / تاریخ انتشار : 1397/4/13 11:21
|
جلالی در حق من کم لطفی کرد

صادقی: به استقلال برنگردم شاید خداحافظی کنم

فعلاً که منتظرم و چیزی هم مشخص نیست. اگر به استقلال برنگردم شاید یک هفته دیگر نامه خداحافظی‌ام را بنویسم و شاید هم اتفاقات دیگری رخ بدهد.

ایران ورزشی آنلاین /امیرحسین صادقی بعد از دو سال حضور در پیکان، برای فصل جدید جایی در تفکرات مجید جلالی ندارد. همین مسئله ناراحتی او را در پی داشته. صادقی می گوید:«من وظیفه‌ام را در پیکان انجام دادم. وضعیت این تیم تا چند سال پیش آسانسوری بین لیگ برتر و دسته اول بود، اما در دو فصل گذشته نتایج خوبی گرفتیم و حتی می‌توانستیم به سهمیه آسیا برسیم. اینکه مرا نخواستند نهایت کم‌لطفی آقای جلالی و مسئولان پیکان بود. البته مشکلی بابت این موضوع ندارم، چون معتقدم در فوتبال همیشه از این رفت و آمدها وجود دارد. فوتبال هم بخشی از زندگی است و من دنبال دلیل این موضوع نیستم که چرا از پیکان رفتم یا اینکه چرا مرا نخواستند.من این‌قدر که در پیکان زحمت کشیدم در استقلال نکشیدم. مسئولان باشگاه پیکان هم شاهد این مدعای من بوده و هستند. من همیشه در فوتبال سعی کردم صادق باشم، ولی حالا باید بگویم که در فوتبال نباید زیاد خالص باشی. در فوتبال باید ناخالصی داشته باشی تا کارهایت جلو برود.»

صادقی حالا چند راه پیش رو دارد. حضور در یک تیم شهرستانی یا بازی برای اکسین البرز در لیگ یک. خودش که راضی نیست به هیچ یک از این گزینه ها فکر کند:«چند پیشنهاد لیگ برتری از تیم‌های شهرستانی دارم، اما نمی‌توانم از تهران خارج شوم. البته آقای کمالوند (سرمربی اکسین البرز) در این زمینه با من صحبت کرد و باید از او تشکر کنم که به من پیشنهاد داد و به فکرم بود. ما تا به حال با هم کار نکرده‌ایم، ولی باید از او تشکر کنم. شاید کمالوند در کارنامه‌اش قهرمانی نداشته باشد، ولی مرد بزرگی است. البته بعید می‌دانم این انتقال انجام شود. من به خاطر پسرم فوتبال بازی می‌کنم و او وقتی بحث حضورم در لیگ دسته اول را شنید، ناراحت شد. او فوتبال را خوب می‌فهمد. الان در سن 34، 35 سالگی بدنم کاملاً آماده است و حاضرم با بازیکنان 20 ساله رقابت کنم، ولی حاضر نیستم به هر قیمتی بازی کنم.»

جلسه صادقی با شفر، شایعه ها درباره بازگشت او به استقلال را قوت بخشیده. او درباره نتیجه این جلسه می گوید:«فوتبال برای من یک عشق است. من برای صحبت کردن در مورد طلبم که مربوط به چند سال گذشته است، با مسئولان استقلال ملاقات داشتم. من گفتم که دوست دارم به استقلال برگردم و اگر مسئولان باشگاه با شفر صحبت کنند دوست دارم که دوباره پیراهن تیم سابقم را بپوشم و در این تیم از فوتبال خداحافظی کنم. البته شفر هم بی‌میل نبود، ولی گفت که در لیست‌مان جا نداریم. من 13 سال در استقلال بازی کردم که فقط یک بار رقم قراردادم را نوشتم و رقم باقی قراردادهایم را باشگاه و کادر فنی تعیین کردند. حتی به استقلالی‌ها گفتم که مبلغ را خودشان را تعیین کنند و اگر بازی کردم پول بگیرم. استقلال باشگاه بزرگی است که موقعیت امروزم را مدیون این باشگاه هستم. تنها افتخاری که ندارم قهرمانی در آسیاست و با بازگشت به استقلال می‌توانستم این شانس را داشته باشم تا به قهرمانی آسیا برسم.»

اگر بازگشت به استقلال نهایی نشود صادقی چه تصمیمی می گیرد؟ به نظر می رسد او هم به خداحافظی فکر کرده است:«فعلاً که منتظرم و چیزی هم مشخص نیست. اگر به استقلال برنگردم شاید یک هفته دیگر نامه خداحافظی‌ام را بنویسم و شاید هم اتفاقات دیگری رخ بدهد. فعلاً از فوتبال دور هستم و به خانواده‌ام می‌رسم. برای من خانواده‌ام از هر چیزی مهمتر است. وقتی بحث بازگشتم به استقلال مطرح شد برخی شیطنت کردند و البته هواداران در این زمینه کنارم بودند که باید از آنها تشکر کنم.»

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر