ورزش ایران / شناسه خبر: 79288 / تاریخ انتشار : 1397/4/12 17:39
|

حسین برخواه تیم ملی وزنه برداری را جوان می کند/ درهای تیم ملی، باز به روی مدال آوران تاشکند

محمد حسین برخواه بنا دارد برای ایجاد انگیزه در وزنه برداران جوان فضایی را فراهم کند تا آنها شانس خود را برای حضور در تیم ملی بزرگسالان آزمایش کنند.

ایران ورزشی آنلاین /تیم وزنه برداری جوانان کشورمان پایان هفته جاری تهران را به مقصد تاشکند ازبکستان محل برگزاری رقابتهای جهانی 2018 جوانان ترک می کند. این تیم که متشکل از استعدادهای ناب و آینده دار وزنه برداری ایران است، شانس زیادی برای تکرار عنوان قهرمانی در رقابتهای جهانی دارد. 

بر همین اساس محمد حسین برخواه، سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان با تاکید بر این موضوع که اعتقاد جدی به تزریق پشتوانه های آینده دار به تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در فواصل زمانی مختلف دارد، می گوید که بعد از پایان رقابتهای جهانی 2018 جوانان قطعا از وجود وزنه برداران جوانی که بتوانند بهترین عملکرد را در رقابتهای جهانی تاشکند برای خود ثبت کنند استفاده می کند.

برخواه دراین خصوص می گوید:«من علاقه زیادی به تیم های پایه و وزنه برداران فعال در این دو رده سنی دارم، چون با آنها مدت زیادی را به عنوان سرمربی تمرین کرده ام. هم اکنون در رده های سنی پایه وزنه برداران مستعد و با انگیزه ای داریم که اگر روی آنها کار کنیم و هدایتشان کنیم، می توانند جانشین های خوبی برای ستاره های حال حاضر تیم ملی بزرگسالان باشند.»


برخواه ادامه می دهد:« بعد از رقابتهای جهانی جوانان هر کدام از وزنه برداران جوان بتوانند عملکرد ایده ال و قابل قبولی را در رقابتهای جهانی داشته باشند، به اردوی بزرگسالان دعوت می شوند تا در نهایت با کسب تجربه بیشتر کنار بزرگترهای وزنه برداری ایران آینده خود را بسازند.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79288
captcha
تازه ها
بیشتر