جام جهانی / شناسه خبر: 79285 / تاریخ انتشار : 1397/4/12 16:57
|

کاستا به هیرو: گفته بودم، کوکه پنالتی‌زن خوبی نیست!

ویدیویی منتشر شده که مکالمه کاستا و هیرو را قبل از ضربات پنالتی نشان می‌دهد و در رسانه‌های اسپانیا سر و صدا کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / اسپانیا با شکست مقابل روسیه در ضربات پنالتی، از جام جهانی کنار رفت. اکنون ویدیویی از دیه‌گو کاستا منتشر شده که در آن پیش از ضربات پنالتی و در حین آنها، درباره کوکه، هم‌تیمی‌اش در اتلتیکو مادرید صحبت می‌کند. حرف‌هایی که کاستا می‌زند احتمالا باعث افزایش تنش میان این دو نفر خواهد شد.

کاستا که پیش از ضربات پنالتی تعویض شده بود، در میان بازیکنان اسپانیا، جنب و جوش بسیاری داشت. این بازیکن اسپانیایی - برزیلی با فرناندو هیرو، مربی تیم و سرخیو راموس و دنی کارواخال، بازیکنان تیم درباره پنالتی‌زن‌ها صحبت کرده است و گفته که بهتر است کوکه پنالتی نزند.

طبق آنچه که در ویدیو منتشر شده، هیرو به کاستا می‌گوید: «کوکه خوب است»، و بعد کاستا در حالی که چهره‌ای متعجب به خود گرفته، می‌پرسد: «خوب است؟!» کوکه در همین حین صحبت این دو را قطع می‌کند و یک بطری آب را با قدرت به زمین می‌کوبد. راموس از او می‌پرسد که آیا حاضر است پنالتی بزند، و کوکه با صراحت می‌گوید: «آره، آره».

پس از آنکه کوکه پشت سومین پنالتی تیمش می‌ایستد و آن را از دست می‌دهد، کاستا به هیرو خیره می‌شود و با قدرت می‌گوید: «بهت که گفته بودم!»

به نظر می‌رسد که حرف کاستا درباره پنالتی زدن کوکه صحت داشته است، هرچند که بی‌تردید این هافبک اتلتیکو مادرید از اینکه هم‌تیمی‌اش به توانایی‌های او تردید داشته ناراحت خواهد شد.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79285
captcha
تازه ها
بیشتر