جام جهانی / شناسه خبر: 79281 / تاریخ انتشار : 1397/4/12 16:45
|

تیته: شبیه تیم‌های باشگاهی بازی می‌‌کنیم

سرمربی برزیل بعد از پیروزی مقابل مکزیک تاکید کرد که تیمش به هماهنگی خوبی رسیده.

ایران ورزشی آنلاین / تیته سرمربی تیم ملی برزیل پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل مکزیک از پیشرفتی که در عملکرد تیمش دید ابراز خرسندی و از ستاره تیمش نیمار هم که به خاطر رفتارهای جنجالی‌اش مورد انتقاد واقع شده است، دفاع کرد.

تیته پس از بازی گفت: «من تعادل را قوی‌ترین خصلت تیمم می‌دانم. یکی گفت ما بیشتر داریم شبیه یک تیم باشگاهی بازی می‌کنیم تا یک تیم ملی و من این حرف آن شخص را به منزله یک تحسین می‌دانم و این را به تیمم هم گفتم. من انتظار داشتم که تیمم با همان استانداردهای بازی قبلی به میدان برود و اگر ممکن بود حتی بهتر از آن بازی کند و همینطور هم شد. این پیشرفت را اما نه فقط به لطف بازیکنان ترکیب اصلی بلکه به خاطر بازیکنان تعویضی‌مان هم داریم.»
تیته در ادامه به دفاع از نیمار پرداخت و از او که به خاطر رفتارهای اغراق‌‌آمیز در واکنش به خطاهای حریف به شدت مورد انتقاد واقع شده بود دفاع کرد.
تیته گفت: «نیمار هیچ کاری انجام نداده است. بازیکن حریف پای او را لگد کرد. او فقط می‌خواهد بازی کند. زمانی که مساله‌ای درباره قضاوت داور وجود داشته باشد، آن وقت وظیفه من به‌عنوان سرمربی است که درباره‌ آن صحبت کنم.»

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79281
captcha
تازه ها
بیشتر