ورزش جهان / شناسه خبر: 79268 / تاریخ انتشار : 1397/4/12 14:55
|

کیوسک روزنامه‌های جهان: رونالدو به یووه می‌رود؟

جلد مهمترین روزنامه‌های ورزشی جهان و عناوین آنها در ایران ورزشی آنلاین

ایران ورزشی آنلاین / تیتر مهم روزنامه‌های امروز اروپا به این شرح است:

مارکا: «یووه به طور جدی دنبال رونالدو است» تیتر اصلی روزنامه مادریدی «مارکا» بود که نوشت، قهرمان ایتالیا به رونالدو پیشنهاد کرده، در ازای بستن قراردادی 4 ساله 120 میلیون یورو دستمزد بگیرد. «بازگشت تاریخی مارتینز» و «نیمار برزیل را به یک چهارم نهایی برد» عناوین دیگر این روزنامه است.

آس: «برزیل برمی‌خیزد» تیتر درشت روزنامه مادریدی «آس» بود. «نیمار: مکزیکی‌ها زیاد حرف زده‌اند، بگذارید به خانه برگردند» و «بازگشت شگفت انگیز بلژیک. ژاپن در دقیقه 69 دو بر صفر پیش افتاد اما در دقیقه 94 باخت» عناوین دیگر این روزنامه هستند.

موندو دپورتیوو: روزنامه «موندو دپورتیوو» چاپ بارسلونا با تیتر «نمایش برزیل» نوشت، برزیل با گل‌های نیمار و فیرمینو به یک چهارم نهایی رسید و با بلژیک که برابر ژاپن برگشت و باخت را جبران کرد، بازی می‌کند. موندو همچنین نوشت: کلمان لانگلت با سویا خداحافظی کرد تا به بارسا ملحق شود.

توتواسپرت: روزنامه تورینی «توتو اسپورت» با تیتر «کمک به یووه» نوشت، رابطه رونالدو و فلورنتینو پرز شکرآب شده و احتمال جدایی این بازیکن از رئال، بیش از همیشه است. به این ترتیب، یووه در تلاش است تا او را وسوسه کند به این باشگاه بپیوندد.

آبولا: «رونالدو اعتراف کرد، رئال را با یووه عوض می‌کند» تیتر درشت روزنامه پرتغالی «آبولا» بود که نوشت، ستاره رئال در آستانه پیوستن به یوونتوس است. به این ترتیب، یووه که زمانی زیدان را به مادرید داده بود، اکنون انتقام می‌گیرد.

سان: «کین حمله!» تیتر اصلی این روزنامه انگلیسی است که با توجه به اهمیت بازی امشب انگلیس - کلمبیا عکس اصلی‌اش را به کاپیتان این تیم اختصاص داده است.

اکیپ: «اسیر شیاطین»، تیتر اصلی روزنامه اکیپ به برتری شیاطین سرخ بلژیک مقابل ژاپن در آخرین ثانیه بازی اشاره کرده است.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر