فوتبال ایران / شناسه خبر: 79209 / تاریخ انتشار : 1397/4/11 15:04
|
توافق توفیقی، مخالفت شفر

الحاجی گرو - استقلال / یک ماجرای پیچیده

توفیقی با الحاجی گرو مذاکره کرده، با او به توافق رسیده اما شفر با جذب این مهاجم مخالفت کرده.معنی این مخالفت جز این است که باشگاه بدون هماهنگی سرمربی با بازیکن خارجی مذاکره کرده است؟

ایران ورزشی آنلاین /مشخص نیست در استقلال چه می گذرد و این باشگاه در نقل و انتقالات چه می کند. از مدتها قبل بحث جذب الحاجی گرو شنیده می شود اما هر بار یک مانع اجازه نمی دهد این مهاجم اهل نیجریه به ایران بیاید و قرارداد رسمی خود را امضا کند. توفیقی در این باره می گوید:«با الحاجی گرو و ایجنت این بازیکن صحبت کردم و آنها برای حضور در استقلال ابراز تمایل کردند.شفر اما در نهایت گرو را تایید نکرد.»

نکته: اگر بازیکن با نظر مستقیم شفر پای میز مذاکره می نشیند،پس دیگر دلیل مخالفت او چیست؟معنی این مخالفت یعنی مدیران باشگاه استقلال با میل و علاقه شخصی و بدون هماهنگی با شفر برای جذب بازیکنان مذاکره می کنند.توفیقی با بازیکنان مذاکره می کند، با آنها به توافق می رسد اما بعد از چند روز تازه به شفر می گوید آیا این بازیکن را می خواهید؟فراموش نمی کنیم همین چند روز قبل چند بازیکن جوان استقلال-همان هایی که در نیمه شب یا همان پندارتایم جذب شدند- در نخستین تمرین دیپورت شدند و شفر آنها را در اختیار باشگاه قرار داد.نقل و انتقالات باید با نظر سرمربی انجام شود اما انگار در استقلال چیزی جز این را می بینیم.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر