فوتبال ایران / شناسه خبر: 79206 / تاریخ انتشار : 1397/4/11 14:36
|
ماجراهای تیم امید از زبان مدیر تیم

استیلی: ناراحت شدیم که پرسپولیسی‌ها به کرواسی رفتند

ما خیلی ناراحت شدیم که بازیکنان پرسپولیس بدون اطلاع به کرواسی رفتند. روز گذشته کرانچار با برانکو تماس گرفت و از او خواست ملی‌پوشان به تهران برگردند.

ایران ورزشی آنلاینتیم امید ایران برنامه‌های خود برای حضور در المپیک را با کادرفنی و مدیریتی جدید آغاز کرده و امیدوار است بعد از سال‌ها به این رقابت بزرگ راه پیدا کند. حمید استیلی در حاشیه تمرین تیم امید در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص شرایط آن پاسخ داد.


باشگاه‌ها بازیکنان را در اختیار تیم امید بگذارند

طبق مصوبه‌ای که در هیأت رئیسه فدراسیون انجام شده باشگاه‌ها باید بازیکنان را در اختیار تیم امید قرار بدهند. جا دارد از چند مربی تشکر کنم که بازیکنانش را به اردو فرستادند تا ما هم تمرینات و هم برنامه‌های آماده سازی را پشت سر بگذاریم. خودمان را برای بازی‌های جاکارتا آماده می‌کنیم و ان‌شاالله بعد از قرعه‌کشی ممکن است یک بازی در خود چین انجام دهیم و سپس عازم مسابقات شویم.

 

نباید با خواهش و تمنا بازیکن بگیریم

‌اگر مصوبه تائید شود باشگاه‌ها موظف هستند بازیکن به تیم ملی بدهد. همانطور که این مصوبه تائید شده که همه باشگاه‌ها 5 بازیکن زیر 23 سال داشته باشند. ما بعضی مواقع با خواهش و تمنا به باشگاه‌ها تماس می‌گیریم تا بازیکنان‌شان را به تیم ملی بدهند ولی اینجا دیگر بحث رنگ‌ها مهم نیست و همه باید برای سربلندی ایران تلاش کنیم.

 

از حضور بازیکنان امید پرسپولیس در اردوی کرواسی ناراحتیم

ما خیلی ناراحت شدیم که بازیکنان پرسپولیس بدون اطلاع به کرواسی رفتند روز گذشته کرانچار با برانکو تماس گرفت و از او خواست ملی‌پوشان به تهران برگردند و مقرر شد تا دو سه روز آینده این اتفاق بیفتد.

 

قائدی در تمرین امیدها شرکت می‌کند

من با رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال صحبت کردم و قرار شده قائدی به زودی در تمرینات تیم ملی امید شرکت کند.


با کی روش کاملا تعامل داریم

این موضوع اصلا مطرح نیست و ما هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم که مشکلی وجود نداشته باشد. ما همه برای ایران تلاش می‌کنیم و از کرانچار هم می‌خواهم تا مصاحبه‌ای انجام ندهد چون کام مردم شیرین است و نمی‌خواهیم مردم آزاده خاطر شوند.

captcha
تازه ها
بیشتر