فوتبال ایران / شناسه خبر: 79200 / تاریخ انتشار : 1397/4/11 13:00
|
ایمیلی که قرار است به باشگاه پرسپولیس برسد

بیرانوند به سری آ می‌رود؟

یک باشگاه ایتالیایی که فصل گذشته در میانه‌های جدول سری آ قرار داشت، پیشنهاد رسمی خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن ارائه کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی ٢٠١٨ روسیه، به واسطه درخشش در این بازی ها با پیشنهادهای خوب اروپایی مواجه شده است. در همین رابطه یک باشگاه ایتالیایی که فصل گذشته در میانه‌های جدول سری آ قرار داشت، پیشنهاد رسمی خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن ارائه کرده است. مسئولان این باشگاه پس از مذاکره با وکیل بیرانوند حالا قرار است از طریق ایمیل به باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد رسمی خود را برای جذب بیرانوند به این باشگاه  ارائه کنند.

علیرضا بیرانوند که با باشگاه پرسپولیس قراردادی ۵ساله دارد، برای جدایی  باید رضایت پرسپولیسی‌ها را جلب کند. در همین رابطه عنوان شده باشگاه ایتالیایی حاضر است مبلغ خوبی برای صدور رضایت نامه دروازه‌بان پرسپولیس پرداخت کند.مبلغی که می تواند بخشی از مشکلات مالی پرسپولیس را حل کند اما این تیم را با دغدغه های بسیاری درون دروازه مواجه خواهد کرد. دغدغه هایی که با حضور رادوشویچ بعید است که برطرف شوند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر