فوتبال ایران / شناسه خبر: 79159 / تاریخ انتشار : 1397/4/10 14:52
|
هنوز از فهرست استقلال خارج نشده‌ام

شجاعیان: ابراهیمی می خواهد لژیونر شود

فعلا هم در لیست هستم، شاید بتوانم زودتر از نیم فصل برگردم و به استقلال کمک کنم.فکر می کنم به همین دلیل هنوز از فهرست استقلال خارج نشده ام.

ایران ورزشی آنلاین /داریوش شجاعیان هافبک استقلال که در بازی رفت استقلال و ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد درباره شرایط این روزهای خود می گوید:«در حال حاضر در حال ادامه دادن روند درمانم هستم و امیدوارم بتوانم زودتر به زمین برگردم. البته زمان دقیقش را نمی‌دانم ولی  فکر می‌کنم تا نیم فصل درگیر این مصدومیت باشم و بعد از آن به ترکیب استقلال برگردم.»

شجاعیان در خصوص اینکه از فهرست استقلال کنار گذاشته شده یا نه می گوید:«هنوز چیزی به من اعلام نکرده اند و فعلا هم در لیست هستم، شاید بتوانم زودتر از نیم فصل برگردم و به استقلال کمک کنم.فکر می کنم به همین دلیل هنوز از فهرست استقلال خارج نشده ام.»

شجاعیان که یکی از دوستان صمیمی امید اراهیمی است در خصوص شایعه جدایی او از استقلال هم صحبت می کند:«من خبر ندارم که ابراهیمی کجا می رود اما شنیده‌ام که می‌خواهد لژیونر شود.تصمیم با خود بازیکن است و باید به آن احترام گذاشت.البته هواداران استقلال دوست دارند بازیکنان کلیدی بمانند ولی فوتبال حرفه‌ای است و پیشنهاد هم هست، هوادار باید تصمیم را به عهده خود بازیکن بگذارد.»

چپ گای استقلال درباره حواشی بسیاری که پیرامون برگزاری بازی سوپرجام به وجود آمده می گوید:«بازی سوپر جام در زمانی برگزار می‌شود که همه تیم‌ها در حال بدنسازی هستند و این باعث مصدومیت بازیکنان می‌شود. البته تصمیم با سازمان لیگ است ولی اگر زمان آن تغییر کند یا برگزار نشود بهتر است. شاید شفر هم چیزی می‌داند که با برگزاری این بازی مخالف است.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79159
captcha
تازه ها
بیشتر