فوتبال ایران / شناسه خبر: 79156 / تاریخ انتشار : 1397/4/10 14:29
|

ادعای امروز تاج: توافق با کی‌روش

در ماه های قبل از جام جهانی کارلوس کی‌روش با رد پیشنهاد همکاری با تیم ملی و فدراسیون ایران به مدت شش ماه و تا بعد از جام ملت‌ها مخالفت کرده بود و آن را نوعی بی احترامی به خود می‌دانست.

ایران ورزشی آنلاین / کی‌روش امروز در ساختمان فدراسیون فوتبال حاضر شد و دقایقی با مهدی تاج گفت‌و‌گو کرد. رییس فدراسیون فوتبال در پایان این جلسه ابراز امیدواری کرد تا سرمربی کنونی تیم ملی به کار خود با این فدراسیون تا پایان جام ملت‌ها ادامه دهد: دو ساعت با ‌آقای کی‌روش راجع به ماندن صحبت می‌کردیم. با او به توافق رسیده‌ایم اما باید ابزار برایش فراهم شود. فدراسیون یک هدف دارد. تنها جای خالی ما با قهرمانی در جام ملت ها کامل می‌شود.

این در شرایطی است که طی ماه های قبل از جام جهانی کارلوس کی‌روش با رد پیشنهاد همکاری با تیم ملی و فدراسیون ایران به مدت شش ماه و تا بعد از جام ملت‌ها مخالفت کرده بود و آن را نوعی بی احترامی به خود می‌دانست. اکنون باید دید طی صحبت‌های امروز مابین مهدی تاج و کارلوس کی روش چه تفاهماتی صورت گرفته که رییس فدراسیون از آن به عنوان مذاکرات مثبت با این سرمربی پرتغالی یاد می‌کند.

نکته جالب توجه دیگر به موضوع موفقیت در جام ملت‌ها مربوط می‌شود؛ جایی که تاج در لابلای صحبت‌های خود در خصوص مذاکره با کارلوس کی روش به ابراز امیدواری برای دستیابی به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها پرداخته و مسلما در جلسه امروز نیز در این خصوص به بحث پرداخته شده است.

با اعلام موافقت کارلوس کی روش برای ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال ایران اکنون همه منتظرند تا بعد از درخشش در جام جهانی آنها به ناکامی خود در جام ملت‌های آسیا خاتمه دهند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79156
captcha
تازه ها
بیشتر