جام جهانی / شناسه خبر: 79155 / تاریخ انتشار : 1397/4/10 14:18
|

اریکسن: ضعیف‌تر از مودریچ نیستم

هافبک تاتنهام امید اصلی تیم دانمارک در بازی امشب برای عبور از سد تیم آماده کرواسی است.

ایران ورزشی آنلاین / یان دال توماسون بازیکن سابق تیم ملی دانمارک و دستیار فعلی مربی این تیم می‌گوید کریستین اریکسن در جنگ بازیسازها برابر لوکا مودریچ به پیروزی می‌رسد.

توماسون که مشترکا بهترین گلزن تاریخ تیم ملی کشورش است، گستره مهارت‌های مودریچ و چهار قهرمانی او در لیگ قهرمانان را می‌ستاید اما می‌گوید هموطنش شانس بیشتری دارد: «اریکسن در گل و پاس گل موثرتر است. او بازیکنی فوق‌العاده در خدمت تیم است که خیلی زیاد انرژی دارد و می‌دود.»
آمار فیفا اظهارات توماسون 41 ساله را تایید می‌کند. بازیساز 26 ساله تاتنهام در مرحله گروهی 36 کیلومتر دویده که از هر بازیکن دیگری در این جام جهانی بیشتر است و در تمام دقایق، تیم ملی دانمارک را همراهی کرده. او به خبرنگارها گفت: «من یک گل زدم و یک پاس گل دادم، همه‌اش همین بود. من مشارکت داشتم و ما به‌عنوان یک تیم از مرحله گروهی عبور کردیم.»
او که به خاطر بازی و گلش در تساوی یک بر یک برابر استرالیا جایزه بهترین بازیکن میدان را گرفت، در آستانه مرحله حذفی آرام به نظر می‌رسید: «من در موقعیتی هستم که توجه زیادی به من می‌شود. مقابل فرانسه دو موقعیت داشتم که باید گل می‌شد اما نشد. امیدوارم مقابل کرواسی بشود.»
وقتی از او خواسته شد خودش را با لوکا مودریچ مقایسه کند، پاسخ دیپلماتیکی داد: «من خودم را بدتر از او نمی‌دانم. ضعیف‌تر از او نیستم.»

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79155
captcha
تازه ها
بیشتر