ورزش ایران / شناسه خبر: 79146 / تاریخ انتشار : 1397/4/10 10:43
|
آغاز اردوی سطح دریای وزنه برداران درساری بدون حضور کیانوش!

رستمی هفته آینده به ملی پوشان ملحق می شود

اردوی سه هفته ای سطح دریای تیم ملی وزنه برداری درحالی به میزبانی شهرستان طوقدار ساری آغاز شده که این بار هم کیانوش رستمی از ابتدای شروع اردو تیم ملی را همراهی نکرده است!

ایران ورزشی آنلاین /مرحله پنجم اردوی تیم ملی وزنه برداری که تقریبا اردویی شبیه سازی شده با شرایط آب و هوایی کشور اندونزی است، قرار است به مدت سه هفته در منطقه طوقدار ساری ادامه پیدا کند.

پیش از این قرار بود تیم ملی وزنه بردار  اردوی سطح دریای خود را در چمخاله استان گیلان برگزار کند، اما این اردو به دلیل شرایط نامناسب و همچنین برگزاری مراسم تجلیل از ملی پوشان توسط رییس جمهور (اول خرداد) لغو شد.

همچنین مرحله نخست لیگ وزنه برداری روزهای 4 تا 6 تیر در تالار وزنه برداری آزادی تهران برگزار شد که ملی پوشان برای رکوردگیری در شرایط مسابقه به روی تخته رفتند و پس از برگزاری جلسه پر حرف و حدیث شورای عالی فنی، علی مکوند (85 کیلوگرم)، سهراب مرادی، کیانوش رستمی (94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، علی هاشمی (105 کیلوگرم)، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی (به اضافه 105 کیلوگرم) به عنوان هفت ملی پوش اعزامی به بازی های آسیایی انتخاب شدند و مجید عسگری (69 کیلوگرم) نیز به عنوان ورزشکار ذخیره انتخاب شد.

تمرینات سطح دریای تیم ملی در حالی در منطقه طوقدار ساری آغاز شد که دوباره مثل قبل کیانوش رستمی  همراه بقیه ملی پوشان فعلا به اردوی شمال نرفته است، اما طی صحبتی که با محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی داشته، اعلام کرده است که به زودی به جمع ملی پوشان ملحق خواهد شد. بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی، از 27 مرداد ماه تا 11 شهریور ماه برگزار می شود. 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79146
captcha
تازه ها
بیشتر