فوتبال ایران / شناسه خبر: 79093 / تاریخ انتشار : 1397/4/9 15:38
|
جذب چهار بازیکن در یک روز

حمله ویسی به دارایی‌های استقلال خوزستان

نفت مسجد سلیمان در کمتر از یک روز چهار بازیکن از استقلال خوزستان جذب کرده. ویسی در حالی به دارایی های استقلال خوزستان هجوم برده که این تیم به تازگی سرمربی جدید خود را انتخاب کرده.

ایران ورزشی آنلاین /عبدالله ویسی خیلی دیر هدایت نفت مسجدسلیمان را بر عهده گرفت اما زودتر از حد تصور وارد بازار نقل و انتقالات شد و بازیکنان جدیدی جذب کرد. بازیکنانی که جملگی از تیمهای خوزستانی هستند. به خصوص استقلال خوزستان، تیم سابق ویسی.

سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان در کمتر از یک روز، پنج بازیکن جدید جذب کرد. آرش افشین، حکیم نصاری،عادل کلاه کج،موسی کولی بالی و اسماعیل شریفات. آرش افشین از فولاد جدا شد و پیراهن نفت مسجدسلیمان را بر تن کرد. او البته در لیگ شانزدهم هم سابقه بازی در استقلال خوزستان را در کارنامه دارد.

چهار بازیکن دیگری که با نفت مسجدسلیمان به توافق رسیدند و قرارداد امضا کردند، همگی فصل قبل را در استقلال خوزستان گذراندند. از موسی کولی بالی که با ویسی قهرمان لیگ برتر شد تا اسماعیل شریفات، حکیم نصاری و عادل کلاه کج. این چهار بازیکن حالا بازیکنان جدید نفت مسجدسلیمان محسوب می شوند و دوباره باید زیر نظر ویسی فعالیت کنند.

ویسی در حالی به دارایی های استقلال خوزستان هجوم برده که این تیم به تازگی سرمربی جدید خود را انتخاب کرده. سیروس نعمتی نژاد با توجه به جدایی خیلی از بازیکنان کلیدی، کار سختی برای موفقیت در استقلال خوزستان، آن هم به عنوان نخستین تجربه سرمربیگری اش خواهد داشت.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79093
captcha
تازه ها
بیشتر