فوتبال ایران / شناسه خبر: 79090 / تاریخ انتشار : 1397/4/9 15:01
|
خط قرمز سرمربی استقلال روی نام چند جوان

نتیجه جذب بازیکن بدون اطلاع شفر: دیپورت

شفر پنج بازیکن جوان استقلال را از حضور در تمرینات منع کرده. بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات و زمانی که شفر در ایران حضور نداشت با استقلال قراردادهایی بلندمدت امضا کردند.

ایران ورزشی آنلاین / مسئولان باشگاه استقلال در غیاب وینفرد شفر بازیکنان جوان زیادی را به خدمت گرفته‌اند تا این نفرات جزو سهمیه‌های جوانان و امید استقلال در لیگ هجدهم باشند، اما به نظر می‌ رسد همه این نفرات در لیست خرید شفر نبودند، چرا که این مربی اجازه تمرین به تعدادی از نفرات جدید تیمش نداده است.

محمدمهدی طاهری، امید سام‌کن، امیرمحمد زالی، ابولفضل محمدحسنی و شاهین طاهرخانی؛ نفراتی هستند که شفر به آنها دیگر اجازه تمرین با تیم بزرگسالان استقلال را نداده و آنها را در اختیار باشگاه قرار داده است. با توجه به اینکه این بازیکنان قرارداد پنج ساله با باشگاه استقلال دارند می‌توانند در تیم امید آبی‌پوشان به میدان بروند یا اینکه به صورت قرضی راهی تیم دیگری شوند.

احتمال اینکه شفر در روز‌های آینده تعدادی دیگر از بازیکنان جدید تیمش را از حضور در تمرینات تیم بزرگسالان منع کند وجود دارد. نتیجه جذب بازیکن بدون اجازه سرمربی همین است. بازیکنانی را در نیمه شب به استقلال اورده اند که نه شفر می شناخت و نه روی آنها نظر داشت. حالا قراردادهای بلندمدت مانده و بار مالی سنگین روی دوش باشگاه. به نظر شما باز هم باید از توفیقی و خریدهایش تقدیر کنیم؟

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79090
captcha
تازه ها
بیشتر