ورزش ایران / شناسه خبر: 79087 / تاریخ انتشار : 1397/4/9 13:58
|
مسابقات جهانی نوجوانان و نگرانی‌ها از برخورد با قرعه نحس

رسول خادم چرا به کرواسی نرفت؟

تیم کشتی آزاد نوجوانان در حالی راهی مسابقات جهانی نوجوانان در کراواسی شد که یک سوال بزرگ درباره این تیم وجود دارد که چرا رسول خادم این تیم را همراهی نکرده است؟

ایران ورزشی آنلاین / محسن وظیفه / تیم کشتی آزاد نوجوانان راهی مسابقات جهانی نوجوانان در زاگرب کرواسی شده اما یک نگرانی مهم برای این تیم به وجود آمده و آن هم احتمال برخورد با قرعه کشتی گیران رژِیم صهیونیستی است.

بعد از اتفاقاتی که در ماههای گذشته به دلیل باخت مصلحتی علیرضا کریمی در مصاف با کشتی گیر روسیه در مسابقات امید های جهان به دلیل عدم رویارویی با کشتی گیر رژیم صهیونیستی به وجود آمد و فدراسیون جهانی مشکلات و تهدیدهای زیادی را در این باره برای ایران به وجود آورد و همین باعث شده تا حضور تیم ملی نوجوانان در کرواسی با مشکلات و نگرانی های زیادی روبرو شود.

خبر حضور 12 کشتی گیر از رژیم صهیونیستی در این مسابقات نگرانی های زیادی را به وجود آورده است و احتمال اینکه حالا کشتی گیران ایرانی با قرعه رژیم صهیونیستی برخورد کنند خیلی افزایش پیدا کرده و این باعث شده تا فدراسیون کشتی نگران عواقب کشتی نگرفتن با کشتی گیران رژیم صهیونیستی باشد.

در چنین شرایط حساس و سختی به نظر می رسد که رسول خادم در کنار این تیم حضور ندارد. در حالیکه به نظر می رسد حضور رئیس فدراسیون کشتی می تواند به لحاظ مدیریتی به این تیم کمک زیادی کند و بروز برخی از مشکلات احتمالی جلوگیری کند.

شاید اگر رسول خادم در مسابقات امیدهای جهان هم حضور داشت ماجرای علیرضا کریمی به سادگی مدیریت می شد و این همه جنجال و مشکل برای کشتی ایرن به وجود نمی آمد.

ظاهرا رسول خادم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد قصد دارد به همراه این تیم راهی گرجستان شود اما بعید است که او در گرجستان هم آرامش داشته باشد، چرا که تمام فکر و ذکرش به کراواسی است تا ببیند که در این مسابقات نوجوانان چه اتفاقی رخ می دهد.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79087
captcha
تازه ها
بیشتر