فوتبال ایران / شناسه خبر: 79063 / تاریخ انتشار : 1397/4/8 15:35
|
مهاجمان تیم ملی احساسی تصمیم گرفته‌اند

مهاجرانی: کی‌روش مخالف خداحافظی آزمون و قوچان‌نژاد است

بدون شک کارلوس کی‌روش مخالف خداحافظی قوچان نژاد و آزمون است، چرا که آنها را به جام جهانی برده و با وجود انتقادات سردار آزمون را در سه بازی متوالی در ترکیب قرار داده است.

ایران ورزشی آنلاین /با اتمام جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و بازگشت تیم‌ ‌ملی ایران بر خلاف انتظار، اتفاقات عجیبی رخ داد؛ از جمله آنها آغاز دور جدید اختلافات کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ که هر روز بر دامنه آن افزوده می‌شود و دو طرف قصد مصالحه و رفع کدورت‌ها را ندارند.همچنین از بامداد چهارشنبه که تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به تهران بازگشت، دو مهاجم این تیم یعنی رضا قوچان‌نژاد و سردار آزمون بدون اطلاع قبلی اقدام به خداحافظی از بازی‌های ملی کرده‌اند.

حشمت مهاجرانی، سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۷۸، درباره اختلافات کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ می گوید:« نمی‌توان نسبت به نقطه نظرات مردم بی اعتنا بود. البته فکر می‌کنم که این مشکل به بزرگی که بیان‌ شده نیست و رسانه‌های گروهی آن را بزرگ می‌کنند. نمی‌توان منکر زحمات هر دو مربی شویم چرا که این دو سابقه حضور در جام جهانی را دارند و برای فوتبال ایران زحمات زیادی کشیده‌اند.مدیران می‌توانند نقش موثری در حل این مشکل داشته باشند تا هیاهو و جنجالی به وجود نیاید. صحبت کردن من و سایر کارشناسان کمکی به این موضوع نمی‌کند و کی‌روش و برانکو خودشان می‌توانند این موضوع را حل کنند.»

مهاجرانی درباره خداحافظی آزمون و قوچان‌نژاد از تیم‌ ‌ملی هم صحبت می کند:«هر دو بازیکن  آمادگی کاملی دارند و می‌توانند توضیح بدهند که چرا از فوتبال خداحافظی کرده‌اند اما فکر می‌کنم تصمیم گیری هر دو نفر احساسی بوده و اگر در لحظه تصمیم نمی‌گرفتند این اتفاق نمی‌افتاد. چنین شرایطی هم برای من هم پیش آمده است و در ۶۵ سالگی تصمیم گرفتم مربیگری را کنار بگذارم، در حالی که می‌توانستم تا ۲۰ سال بعد هم کار کنم. بدون شک کارلوس کی‌روش مخالف خداحافظی هر دو بازیکن است، چرا که آنها را به جام جهانی برده و با وجود انتقادات سردار آزمون را در سه بازی متوالی در ترکیب قرار داده است. این نشان می‌دهد که اعتماد کاملی به این بازیکنان دارد و از عملکرد آنها راضی است.»

او درباره درخواست فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش و شروط سرمربی پرتغالی برای ادامه‌ همکاری می گوید:« در نهایت این فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش هستند که باید تصمیم بگیرند همکاری‌شان تداوم داشته باشد یا نه. اظهار نظر ما فرقی به حال این موضوع نمی‌کند. باید دید دو طرف چه اهدافی را دنبال می‌کنند و بر اساس چه برنامه‌ریزی‌هایی پیش می‌روند.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79063
captcha
تازه ها
بیشتر