فوتبال ایران / شناسه خبر: 79048 / تاریخ انتشار : 1397/4/8 12:43
|
در انتظار انتشار تفاهم‌نامه

فدراسیون و کی‌روش؛ نه توافق کرده‌اند، نه قرارداد بسته‌اند

اخباری که درباره تمدید قرارداد کی‌روش شنیده شده، فقط در رسانه‌ها بوده. فعلا نه تفاهم‌نامه‌ای به امضای طرفین رسیده و نه توافقی در بخش جزئیات انجام شده. فقط طرفین برای ادامه همکاری ابراز علاقه کرده‌اند.

ایران ورزشی آنلاین / این روزها خبر توافق کی‌روش و فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری منتشر شده که به نظر می‌رسد فقط در حد حرف است و هیچ کاغذی امضا نشده. کی روش که پیش از سفر تیم ملی به ترکیه در گفتگو با رویترز تاکید کرده بود فدراسیون فوتبال ایران با تعلل در ارائه پیشنهاد و همچنین اصرار بر کوتاه مدت بودن ادامه همکاری شان وی را رعایت نکرده، در دوران جام جهانی هم تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که پیشنهاد ادامه همکاری تا پایان جام ملت‌ها به دست وی رسیده است.

او در پایان بازی مقابل پرتغال هم گفت برای صحبت در این زمینه احتیاج به ذهن باز دارد و حالا وقت خوبی برای این موضوع نیست. با این حال در فدراسیون فوتبال هر روز تاکید می کند که قرارداد با کی روش در روز عیادت او از مهدی تاج در استانبول امضا شده است.با توجه به انتشار شایعات بد نیست که فدراسیون فوتبال تصویری از قرارداد جدید خود را با کارلوس کی‌روش را منتشر کند تا هرگونه شایعه پردازی در این باره به پایان برسد.

اخباری که در این باره شنیده شده، فقط توافق در رسانه ها بوده. فعلا نه تفاهمنامه ای به امضای طرفین رسیده و نه توافقی در بخش جزئیات انجام شده. فقط طرفین برای ادامه همکاری تا پایان جام ملتهای آسیا ابراز علاقه کرده اند. نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر.

captcha
تازه ها
بیشتر