null / شناسه خبر: 79036 / تاریخ انتشار : 1397/4/8 01:28
|

تلخ و شیرین شکست انگلیس

انگلیس دوست داشت در ادامه نتایج خوب قبلی سرگروه شود، ولی شاید عنوان دومی در گروه G به نفع این تیم تمام شود.

ایران ورزشی آنلاین / سرنوشت گروه G با پیروزی یک بر صفر بلژیک مقابل انگلیس و صدرنشینی این تیم مشخص شد.

صعود هر دو تیم قبل از این بازی قطعی شده بود و مربیان ترجیح دادند اکثرا از بازیکنان ذخیره استفاده کنند. از چند روز قبل بحثی در رسانه‌ها بود که شاید دومی برای هر یک از دو تیم بهتر باشد، چرا که ممکن است در مرحله حذفی قرعه آسانتری داشته باشند، ولی گروهی از رسانه‌های انگلیس در مخالفت با این نظریه تاکید می‌کردند که تیم بهتر است بازی آخر را ببرد تا نوار پیروزی‌هایش قطع نشود و روحیه بازیکنان آسیب نبیند.

با شروع بازی مشخص شد که هر دو تیم بدون توجه به جدول مرحله حذفی برای برد بازی می‌کنند، با این حال بلژیک حملات خطرناک‌تری داشت و نیمه اول با برتری نسبی این تیم به پایان رسید.

در دقیقه 51 سرانجام یانوزای، مهاجم سابق منچستریونایتد موفق شد دروازه انگلیس را با شوتی دیدنی باز کند و حملات مردان ساوت‌گیت برای جبران نتیجه بی‌ثمر بود.

بلژیک با این برد 9 امتیازی شد و در یک هشتم نهایی با ژاپن روبرو می‌شود و انگلیس به عنوان تیم دوم باید با کلمبیا که حریف قوی‌تری است بازی کند. با این حال اگر انگلیس از سد کلمبیا عبور کند، مسیر نسبتا ساده‌تری برای رسیدن به فینال دارد، چرا که با فرانسه یا برزیل روبرو نخواهد شد. برای مشخص شدن اینکه کدام قرعه به نفع انگلیس بوده باید تا پایان جام صبر کنیم.

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر