جام جهانی / شناسه خبر: 79000 / تاریخ انتشار : 1397/4/7 00:52
|

نمایش قهرمانانه برزیل برای سرگروهی

سومین بازی برزیل بهترین نمایش این تیم در جام جهانی روسیه بود و صربستان را با گل‌های پائولینیو و تیاگو سیلوا شکست داد تا حریف مکزیک شود.

ایران ورزشی آنلاین / برزیل هرچند با تساوی هم می‌توانست به مرحله حذفی صعود کند، با نمایشی تهاجمی و جذاب صربستان را دو بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه E شد.

صربستان که برای صعود نیاز به سه امتیاز داشت، تلاش کرد پا به پای برزیل بازی کند، ولی مردان تیته به تدریج بازی را در اختیار گرفتند و در دقیقه 25 تنها واکنش خوب استویکوویچ بود که مانع گلزنی نیمار شد. تنها ده دقیقه بعد پائولینیو فراری دیدنی به قلب دفاع صربستان داشت و موفق شد پاس دقیق کوتینیو را استادانه از بالای سر دروازه‌بان حریف وارد دروازه کند.

صربستان در شروع نیمه دوم برای دقایقی بازی را در اختیار گرفت و چند حمله خطرناک داشت، ولی بهترین فرصت این تیم را میتروویچ از دست داد.

در دقیقه 61 نوبت گل دوم برزیل بود و تیاگو سیلوا کرنر نیمار را با ضربه سری محکم به تور دروازه رساند.

برزیل که با ریتم بالایی بازی می‌کرد در ادامه می‌توانست حتی به گل‌های بعدی هم برسد، ولی همین نتیجه کافی بود تا با هفت امتیاز سرگروه شود و در مرحله بعد باید با مکزیک بازی کند.

در دیگر بازی این گروه سوئیس دو بار از کاستاریکا پیش افتاد، ولی حریف موفق شد به بازی برگردد تا امتیازات تقسیم شود. با وجود این تساوی سوئیس موفق شد با پنج امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کند و حالا باید با سوئد روبرو شود که با برد خیره‌کننده سه بر صفر مقابل مکزیک سرگروه شد.

 

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79000
captcha
تازه ها
بیشتر