جام جهانی / شناسه خبر: 78964 / تاریخ انتشار : 1397/4/6 08:43
|

ایران ورزشی آنلاین / برزیل که شروع سختی در جام جهانی روسیه داشته، امشب برای صعود به مرحله حذفی باید نمایش بهتری مقابل صربستان داشته باشد. برزیل در بازی اول مقابل سوئیس با تساوی یک بر یک متوقف شد و مقابل کاستاریکا با دو گل ثانیه‌های پایانی به پیروزی رسید.

صربستان حریف سرسختی است و برزیل باید کاملا مراقب باشد، هرچند تساوی هم برای صعود قهرمان پنج دوره جهان کافی خواهد بود. داگلاس کاستا برای این بازی مصدوم است و نیمار و کوتینیو که یک کارت زرد دارند باید با احتیاط بیشتری بازی کنند. همچنین ممکن است پائولینیو، هافبک بارسا که نمایش خوبی نداشته نیمکت‌نشین شود. دیگر تغییر احتمالی حضور مارکینیوس در دفاع راست است. دانیلو مصدوم شده و فاگنر تجربه زیادی ندارد و این احتمال وجود دارد که تیته این مدافع میانی را به کنار خط انتقال دهد.

صربستان که در آخرین دقایق بازی دوم مقابل سوئیس مغلوب شد، برای صعود باید برزیل را شکست دهد. میلینکوویچ – ساویچ، هافبک این تیم درباره بازی امشب گفت: «ما نیاز به یک معجزه داریم. تنها در این صورت می‌توانیم برزیل را شکست بدهیم و صعود کنیم. من همیشه می‌گویم که معجزه برای کسانی که آن را باور داشته باشند اتفاق می‌افتد. برای صرب‌ها غیرممکن وجود ندارد. با کمی شانس می‌توانیم این شگفتی را رقم بزنیم. کاستاریکا و سوئیس نشان دادند که می‌توان با برزیل برابری کرد. باور داریم که می‌توانیم این تیم را حذف کنیم.»

در تیم برزیل درخشش کوتینیو از نیمار بیشتر بوده و توانسته دو گل از سه گل تیمش را به ثمر برساند. در این شرایط تیته، سرمربی تیم در نشست خبری یک بار دیگر مجبور شد از عملکرد ستاره تیمش دفاع کند و گفت: «مسئولیت موفقیت برزیل روی شانه‌های نیمار افتاده، ولی هرکدام از ما سهم خودمان را داریم و نباید همه چیز را به عهده نیمار بگذاریم.»

تیته اضافه کرد: «شاید به یک بازی دیگر نیاز داریم تا او به آمادگی کامل بدنی و فنی خودش برسد.» نیمار پیش از این جام جهانی مدتی مصدوم بود و از شرایط مسابقه هنوز فاصله دارد.

 

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78964
captcha
تازه ها
بیشتر