جام جهانی / شناسه خبر: 78919 / تاریخ انتشار : 1397/4/5 14:11
|

ایران ورزشی آنلاین / استرالیا که از دو بازی قبلی یک امتیاز دارد، امروز برای صعود باید پرو را شکست دهد و در بازی همزمان گروه C منتظر شکست دانمارک مقابل فرانسه باشد. پرو هرچند حذف شده، ولی در دو بازی قبلی نشان داد که تیم خیلی خوبی به روسیه آورده و استرالیا کار آسانی ندارد.

فان‌مارویک امیدوار است که تیمش با تکرار نمایش دو بازی قبل مقابل پرو موفق به پیروزی شود و باور دارد که فرانسه هم می‌تواند دانمارک را شکست دهد. سرمربی هلندی استرالیا گفت: «نمایش تیم ما و آنچه به جهان نشان دادیم قابل تمجید است. حالا وقت آن است که پاداش کارمان را بگیریم. باید به سبک بازی‌مان پایبند بمانیم. حریف تیمی احساسی است و باید انتظار هر چیزی را داشته باشیم. فکر نمی‌کنم که لازم باشد از لحظه شروع کار خاصی بکنیم. ابتدا باید ریتم بازی‌مان را پیدا کنیم.»

استرالیا برای صعود به برد فرانسه مقابل دانمارک هم نیاز دارد. فان‌مارویک در این باره گفت: «بازیکنان فرانسه برای غرور خودشان بازی می‌کنند. آنها با وجود برد در دو بازی قبلی خوب بازی نکردند و می‌خواهند به همه ثابت کنند که یکی از بهترین تیم‌ها هستند.»

استرالیا برای این بازی مهاجم مرکزی‌اش، آندرو نابوت را که در بازی قبلی کتفش در رفت در اختیار ندارد، ولی فان‌مارویک فاش نکرد که چه بازیکنی را جایگزین او می‌کند.

 

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78919
captcha
تازه ها
بیشتر