جام جهانی / شناسه خبر: 78861 / تاریخ انتشار : 1397/4/4 01:33
|
حذف مراکش به معنی بی خطر بودنش نیست

هیرو:امیدوارم هفت امتیازی شویم

باید مراکش را کنترل کنیم و اجازه ندهیم این تیم بازی مورد نظر خود را به نمایش بگذارد. باید خودمان را باور داشته باشیم و به فکر هدف حریف نباشیم.

ایران ورزشی آنلاین /تیم ملی اسپانیا در آخرین بازی‌اش در مرحله گروهی جام جهانی روسیه به مصاف مراکش می‌رود. فرناندو هیرو  درباره این بازی می گوید:« هدف ما انجام یک بازی خوب است. می‌خواهیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و به عنوان تیم  نخست به دور بعد صعود کنیم. بازی سختی پیش رو خواهیم  داشت. نمی‌دانیم مراکش با چه ترکیبی برابر ما قرارخواهد گرفت. ما باید به بازیکنانمان اعتماد داشته باشیم. مراکش تیم خطرناکی خواهد بود و حذفش از جام جهانی دلیلی بر بی‌خطر بودن این تیم نیست. ما باید آگاهانه برابر این تیم ظاهر شویم و حریف را دست کم نگیریم. ما باید به توانایی‌هایمان ایمان داشته باشیم و به هدف‌مان فکر کنیم. ما یک تیم هستیم و همه باید حمله و دفاع کنیم. باید تیم حریف را کنترل کنیم و اجازه ندهیم این تیم بازی مورد نظر خود را به نمایش بگذارد. باید خودمان را باور داشته باشیم و به فکر هدف حریف نباشیم.»

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در مورد صعود احتمالی به مرحله یک هشتم نهایی هم صحبت می کند:« به این موضوع فکر می‌کنیم و نمی‌توانم این را پنهان کنم. امیدوارم هفت امتیازی شویم. با این حال ما بازی به بازی پیش می‌رویم.»

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78861
captcha
تازه ها
بیشتر