جام جهانی / شناسه خبر: 78853 / تاریخ انتشار : 1397/4/3 19:17
|

ماسکرانو: بازیکنان برای آرژانتین تصمیم نمی‌گیرند

بازیکن باسابقه آرژانتین در نشست خبری شایعات اطراف این تیم را تکذیب کرد.

ایران ورزشی آنلاین / پس از شکست سنگین آرژانتین مقابل کرواسی شایعات زیادی درباره این تیم شنیده می‌شد، از جمله اینکه بازیکنان خواستار برکناری سامپائولی شده‌اند یا اینکه بازیکنان قدیمی قرار است در بازی سوم مقابل نیجریه تیم را ارنج کنند.

ماسکرانو امروز در نشست خبری حاضر شد و در این باره صحبت کرد. هافبک آرژانتینی که 145 بازی ملی دارد، گفت: «این شایعات هرگز به تیم کمک نمی‌کند، بویژه زمانی که موجب تفرقه شود، در حالی که ما نیاز به اتحاد داریم. ما تلاش می‌کنیم روی مواردی تمرکز کنیم که در اختیار ماست.»

او در تکذیب این شایعه که بازیکنان قدیمی تیم را در اختیار گرفته‌اند، گفت: «چه کسی تیم را می‌چیند؟ از سرمربی بپرسید. در ده سال گذشته هشت مربی مختلف آمده‌اند. مربیانی که رفته‌اند هیچ حرف منفی درباره این نسل نزده‌اند. اگر تیم خوب بازی نمی‌کند، مقصر ما هستیم.»

بازیکن سابق بارسا درباره جلسه جمعه شب که بین تاپیا، رئیس فدراسیون آرژانتین، کادر فنی و بازیکنان گفت: «در این جلسات ما به دنبال راه حل‌هایی برای مشکلات تیم می‌گردیم. هر کسی نظرش را می‌گوید و تلاش می‌کند به پیشرفت تیم کمک کند. نظر بازیکنان مهم است، چون آنها در زمین هستند. در همه تیم‌ها شرایط همین است، چون مربی می‌خواهد وضعیت تو را در زمین بداند.»

ماسکرانو در پایان تاکید کرد که بازیکنان آرژانتین پس از برد نیجریه مقابل ایسلند امید بیشتری برای صعود دارند؛ «ما به توانایی خودمان برای تغییر شرایط اعتماد داریم. ما نایب‌قهرمان جهان هستیم و باید بتوانیم این را در عمل نشان دهیم.»

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78853
captcha
تازه ها
بیشتر