null / شناسه خبر: 78851 / تاریخ انتشار : 1397/4/3 18:29
|
انگلیس 6 - پاناما یک

پاناما، شوخی جام

انگلیس موفق شد ضعیف‌ترین تیم جام را به راحتی شکست دهد و به صدر گروه G برود.

ایران ورزشی آنلاین / انگلیس با برتری 6 بر یک مقابل پاناما بزرگترین پیروزی جام جهانی روسیه را به نام خودش ثبت کرد و بالاتر از بلژیک به صدر گروه G رفت.

پاناما که پیش از شروع مسابقات به عنوان ضعیف‌ترین تیم جام مطرح بود تنها هشت دقیقه توانست مقاومت کند و جان استونز روی یک کرنر با ضربه سر توانست دروازه این تیم را باز کند.

انگلیس در دقیقه 22 به یک پنالتی رسید و هری کین گل دوم تیمش را زد. لینگار در دقیقه 36 روی یک شوت دیدنی انگلیس را به گل سوم رساند. چهار دقیقه بعد جان استونز برای دومین بار با ضربه سر دروازه پاناما را باز کرد. قبل از پایان نیمه اول داور دومین پنالتی را به نفع انگلیس اعلام کرد که کین دوباره توپ را به گوشه بالای دروازه فرستاد. بدین ترتیب انگلیس با برتری پنج بر صفر به رختکن رفت.

هری کین در دقیقه 62 هتریکش را کامل کرد و انگلیس را به گل ششم رساند. در دقیقه 78 پاناما موفق شد برای اولین بار در جام جهانی به گل برسد و جالب اینکه هواداران این تیم شادی بیش از اندازه‌ای نشان دادند.

این بازی در نهایت با برتری 6 بر یک انگلیس به پایان رسید و پاناما نشان داد که در رقابت برای بدترین تیم جام می‌تواند عربستان را شکست دهد.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر