جام جهانی / شناسه خبر: 78848 / تاریخ انتشار : 1397/4/3 17:27
|
سرمربی تیم ملی درباره پپه چه گفت؟

تاکتیک کی‌روش مقابل پرتغال لو رفت

کارلوس کی روش درنشست مهم دیشب با بازیکنانش صراحتا به ارائه یک بازی کاملا هجومی، برخلاف بازی با اسپانیا اشاره کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / حمیدرضا عرب- روسیه / کارلوس کی روش درمهم ترین نشست خود با بازیکنان قبل ازبازی بزرگ با پرتغال به سربازانش تاکید کرد که هرگزقرارنیست مقابل پرتغال با همان روشی که مقابل اسپانیا بازی کردیم، بازی کنیم. کی روش با گفتن این جمله به شاگردانش از تاکتیک های قطعی خود مقابل پرتغال پرده برداشته است. سرمربی تیم ملی چنین گفته است: ما فردا(منظورش امروزاست) حتما باید حس برتری طلبی خودمان را مقابل پرتغال به نمایش بگذاریم. برای همین من ازشما می خواهم خوب به تاکتیک هایی که برای بازی انتخاب می کنم گوش کنید و آن را به اجرا بگذارید. من ازشما می خو اهم که ازدقیقه یک هوشیارباشید و توپ را به زمین پرتغال بکشانید.

 کی روش دراین نشست به اشکال های دفاعی پرتغال ورفتار پپه نیز اشاره کرده است. سرمربی تیم ملی به شاگردانش گفته درمقابل این بازیکن صبورباشند و از او خطا بگیرند چون پپه مستعد خطاهای شدید و حتی داون پنالتی  است.
البته کی روش نسبت به قدرت هجومی حریف فردا نیز بی توجه نیست اما براین باوراست که پرتغال ضعیف ترین خط دفاع این گروه را دارد و این نکته مهم را با ذکرجزییات به بازیکنانش گفته است.
سیاست کی روش کسب پیروزی کاملا زیرکانه مقابل پرتغال است. انگیزه و نشاطی که درتمرین عصردیروز حاکم بود ازاین مهم پرده برمی داشت عصرویروز تمرینی رل دیدم سراسرانگیزشی. کی روش داشت روی روح و روان بازیکنانش کارمی کرد. او لبخند می زد بی آنکه نگرانی ازبازی با پرتغال داشته باشد. انگارکه دراعماق وجودش یک نقطه اطمینان بخش می درخشد. شاید امروز، روز ما باشد. روزی که برای نخستین باردرتاریخ فوتبال ایران به مرحله بعد جام جهانی خواهیم رفت.
لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78848
captcha
تازه ها
بیشتر