null / شناسه خبر: 78769 / تاریخ انتشار : 1397/4/2 15:52
|

ساوت‌گیت: رسانه‌های انگلیس به زیان ما کار می‌کنند

عکس کاغذی که در دست دستیار ساوت‌گیت بود و گفته می‌شود ترکیب انگلیس روی آن نوشته شده، در رسانه‌های این کشور بازتاب زیادی داشته است.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از انتشار عکسی جنجالی از استیو هلند، دستیار گرت ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی انگلیس در تمرینات اخیر سه‌شیر که به نظر می‌رسید در دستش یک تکه کاغذ حاوی اطلاعات ترکیب اصلی مورد نظر کادر فنی تیم برای بازی مقابل پاناما بود، ساوت‌گیت به انتقاد از رویکرد رسانه‌های انگلیسی پرداخت و حرکت آنها را نوعی خودزنی دانست. ساوت‌گیت با موضع‌گیری علیه رسانه‌های کشورش به خبرنگاران انگلیسی پوشش دهنده تمرینات تیم او گفت که مشخص کنند آیا برای کمک کردن به سه‌شیر در محل تمرینات حاضر می‌شوند یا برای ضربه زدن به تیم او.

ساوت‌گیت به تاک‌اسپورت گفت: «این فقط یک کاغذ بود که اسم 23 بازیکن تیم روی آن نوشته شده بود. روی یک برگه دیگر اسامی بازیکنانی متفاوت برای پست‌های متفاوت نوشته می‌شود چون ما بازیکنان‌مان را مدام با یکدیگر جایگزین می‌کنیم. به همین خاطر داستان‌هایی هم نظیر آنچه وجود دارد ساخته می‌شود. با این حال مسلماً اگر زمانی ما قصد داشته باشیم با یکی از این سیستم‌ها بازی کنیم، این کار به حریف فرصتی برای آشنا شدن با تیم ما را می‌دهد و این به ضرر ماست. پس در این مورد رسانه‌ها باید تکلیف‌شان را مشخص کنند که آیا می‌خواهند به تیم کمک کنند یا نه. هرچند به صرف اینکه روی یک تکه کاغذ اسامی بازیکنان نوشته شده، واقعاً دلیل نمی‌شود که ما قصد داشته باشیم تغییری در بازی تیم‌مان اعمال کنیم.»

در همین حال کایل واکر، مدافع انگلیس هم از رسانه‌های کشورش ایراد گرفت و گفت: «فکر می‌کنم اگر شما خبرنگاران سعی کنید این اطلاعات را برای خودتان نگه دارید و آن را به بیرون درز ندهید، بهتر باشد چون این کارتان قطعاً به نفع ما نیست. پس لطفاً به ما کمک و کمی محترمانه رفتار کنید. استیو هم بابت اتفاقی که افتاده عذر‌خواهی کرده است.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر