جام جهانی / شناسه خبر: 78718 / تاریخ انتشار : 1397/4/1 19:10
|
برزیل 2 - کاستاریکا صفر

بغض برزیل و نیمار در وقت اضافه ترکید

برزیل مقابل کاستاریکا 90 دقیقه عذاب کشید ولی در آخرین لحظات توانست دو گل بزند و اولین بردش را جشن بگیرد.

ایران ورزشی آنلاین / چیزی نمانده بود که برزیل مقابل کاستاریکا برای دومین بار در این جام متوقف شود، ولی در آخرین لحظات توانست توسط کوتینیو و نیمار به گل برسد و اولین بردش در روسیه را جشن بگیرد. اشک‌های نیمار در پایان بازی نشان می‌داد که این بازیکن چقدر تحت فشار است و این پیروزی چقدر می‌تواند به برزیل در ادامه مسیر کمک کند.

کاستاریکا با وجود شکست در بازی اول باز هم با آرایش 1-4-5 به زمین رفته بود و با بازی بسته امید داشت از برزیل یک امتیاز بگیرد. برزیل در نیمه اول نتوانست موقعیت‌های زیادی بسازد و گلی که گابریل ژسوس زد هم به درستی آفساید اعلام شد.

برزیل در نیمه دوم فشار را بیشتر کرد و داگلاس کاستا و فیرمینو هم به ترکیب اضافه شدند. کاستاریکا هم در این نیمه کاملا دست بسته نبود و توانست فرصت‌هایی به دست آورد.

12 دقیقه مانده به پایان بازی نیمار در محوطه جریمه به زمین افتاد و برزیلی‌ها معتقد به خطا بودند، ولی کوییپرز، داور بازی پس از مشورت با کمک داور ویدیویی دستور به ادامه بازی داد.

بازی وارد وقت اضافه شده بود که کوتینیو سرانجام موفق شد کیلور ناواس را تسلیم کند و توپ را از بین پاهای دروازه‌بان کاستاریکا وارد دروازه کند. در ادامه دقایق تلف‌شده نوبت نیمار بود که اولین گلش در جام را بزند. برزیل با این برد گام بلندی به سمت صعود برداشت و کاستاریکا پنجمین حذف‌شده جام نام گرفت.

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78718
captcha
تازه ها
بیشتر