جام جهانی / شناسه خبر: 78705 / تاریخ انتشار : 1397/4/1 15:01
|

اریکسن، شاکی جدید داوری ویدیویی

ستاره دانمارک معتقد است پنالتی که به نفع استرالیا گرفته شد صحیح نبود و اجازه نداد آنها برنده شوند.

ایران ورزشی آنلاین / کریستین اریکسن، ستاره دانمارک پنالتی که در تساوی یک بر یک تیمش مقابل استرالیا در گروه C جام جهانی به حریف داده شده را به خوش‌شانسی استرالیایی‌ها ربط داد. در این بازی داور بازی مهاجم دانمارک یوسف پولسن را به خاطر خطای هند در محوطه جریمه تیمش روی یک ارسال از سوی بازیکنان استرالیا، با کمک VAR (کمک داور ویدئویی) مجازات کرد و مایل جدیناک، کاپیتان استرالیا هم از روی نقطه پنالتی گل تساوی تیمش را زد. به این ترتیب دانمارک از کسب پیروزی که صعودش به مرحله حذفی را قطعی می‌کرد باز ماند.

اریکسن، گفت: «اگر شما به 20 دقیقه اول بازی نگاه کنید، می‌بیند حق ما بود که ببریم. با این حال استرالیا بعد از آن کمی جلو کشید و البته خوش‌شانس بودند که داور آن تصمیم را گرفت اما اتفاقی است که رخ داده. در محوطه جریمه توپی به دست بازیکن ما خورد اما واقعاً آن برخورد در شرایطی غیرعادی نبود. وقتی شما برای تصاحب توپ با بازیکن حریف وارد دوئل می‌شوید، از دست‌های‌تان برای پریدن استفاده می‌کنید اما شما باید درست تصمیم بگیرد و در مورد این صحنه هم فکر می‌کنم که بیش از اندازه سختگیرانه قضاوت کرد.»

هافبک تاتنهام سپس به گل زیبایی که با پاس نیکلای یورگنسن به ثمر رساند اشاره داشت و گفت: «شوتم تقریباً غریزی بود. درست همان لحظه‌ای که به سمت محوطه جریمه حریف فرار کردم، نیکو مرا را پشت سرش دید و توپ را رو به عقب فرستاد. خوشبختانه توپ هم روی پای من نشست و ضربه‌ای دقیق زدم.»

اریکسن با اشاره به بازی پایانی تیمش در مرحله گروهی مقابل فرانسه هم گفت: «ما در این بازی خیلی چیزها برای بردن داریم. هنوز 4 امتیاز داریم و در موقعیت خوبی قرار گرفته‌ایم و باید شانس‌مان را زنده نگه داریم. بازی مقابل فرانسه از آن بازی‌های خوب می‌شود. آنها تیم قوی هستند و آنقدر بازیکن دارند که می‌توانند با سه ترکیب مختلف بازی کنند.»

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78705
captcha
تازه ها
بیشتر