null / شناسه خبر: 78690 / تاریخ انتشار : 1397/4/1 03:06
|

هاشمیان: هر نتیجه‌ای که پیش‌بینی کنم غلط از آب درمی‌آید

وحید هاشمیان از تیم ملی می‌گوید، از نمایش خوشحال کننده مقابل اسپانیا و امیدهای ما پیش از بازی با پرتغال.

ایران ورزشی آنلاین / هاشمیان می‌گوید پس از بازی با توجه به نمایش بازیکنان خوشحال ورزشگاه را ترک کرده است. وحید هاشمیان که برای دیدن بازی های جام جهانی به  روسیه سفر کرده درباره دیدار تیم ملی ایران برابر اسپانیا گفت: از باخت تیم ملی ناراحت شدم، از معدود بازی های ایران بود که وقتی ایران باخت، ناراحت استادیوم را ترک نکردم، خوشحال بودم که ایران یک بازی مردانه انجام داد. همه بازیکنان تا جایی که توانستند تلاش کردند. از دیروز تا کنون بازیکنان، مربیان و حتی همسایه هایم در آلمان پیام دادند و گفتند ایران چقدر خوب مقاومت کرد و توانست بازی خوبی انجام بدهد.

وحید گفت: واقعیت این است که فوتبال اسپانیا از فوتبال ما بسیار برتر است، اما بازیکنان ما در بازی با تلاشی که کردند چیز دیگری را نشان دادند، حفظ توپ بیشتر در اختیار آنها بود اما وقتی موقعیت خطرناک ها را مشاهده می کنیم ایران دو خطر ٩٩ درصدی ایجاد کرد اما موقعیت‌های آنها آنچنان خطرناک نبودند.

هاشمیان گفت: گلی که زدند روی تراکم خط دفاع و اشتباه به ثمر رسید و به نوعی حادثه ای بود اما در مجموع من راضی هستم و مردمی که اکنون در کازان هستند از این نمایش راضی هستند.

ستاره سابق تیم ملی ایران درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی با پرتغال گفت: هرچه گفته ام اشتباه شده است، من قبل از بازی با مراکش گفتم ٢-١ می بریم اما وقتی ٢٠ دقیقه ایتدایی بازی را دیدیم نظرم عوض شد و گفتم شکست می خوریم که درست در نیامد، درباره بازی با پرتغال نمی توانم نظری بدهم اما امیدوارم که بازیکنان نمایش درخشانی داشته باشند و توقع دارم که بازیکنان به مانند دیدار با اسپانیا بازی کنند، نمایش درخشانی داشته باشند و بتوانند تاکتیک کادرفنی را اجرا کنند اما نباید از تاثیر هواداران بگذریم که در ورزشگاه حمایت فوق العاده ای انجام دادند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر