جام جهانی / شناسه خبر: 78683 / تاریخ انتشار : 1397/3/31 21:46
|
فرانسه یک - پرو صفر

صعود فرانسه بدون نمایش درخشان

فرانسه با برد یک بر صفر مقابل پرو شش امتیازی شد و صعودش را قطعی کرد، با این حال رسانه‌های این کشور همچنان از نمایش تیم راضی نیستند.

ایران ورزشی آنلاین / فرانسه با پیروزی یک بر صفر مقابل پرو شش امتیازی شد و صعودش به مرحله حذفی را قطعی کرد. امباپه در دقیقه 33 دروازه حریف را باز کرد تا جوانترین گلزن تاریخ فرانسه در تورنمنت‌های بزرگ شود. فرانسه در ادامه این نیمه فرصت‌های خوبی برای زدن گل‌ دوم داشت، ولی نیمه دوم کاملا عقب نشست و پرو که خطر حذف را احساس می‌کرد بازی را کاملا در اختیار گرفت. با این حال فرانسه به خوبی دفاع کرد تا سه امتیازی را که می‌خواست به دست آورد و در بازی آخر با تساوی مقابل دانمارک هم می‌تواند صدرنشین گروه C شود.

پیش از این بازی رسانه‌های فرانسوی ابراز امیدواری کرده بودند که تیم‌شان بازی جذابتری به نمایش بگذارد. دشان نسبت به بازی با استرالیا دو تغییر داشت و ژیرو و متوییدی را در ترکیب اصلی قرار داد. فرانسه در دقایقی از نیمه اول نمایش خوبی داشت، ولی در نیمه دوم انگیزه زیادی برای حملات بیشتر نداشت و کاملا اقتصادی بازی کرد. این بازی اقتصادی ظاهرا باز هم رسانه‌ها را راضی نکرده و اکیپ نوشت: «صعود بدون نمایش درخشان!»

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78683
captcha
تازه ها
بیشتر