جام جهانی / شناسه خبر: 78680 / تاریخ انتشار : 1397/3/31 18:31
|

زور دانمارک و استرالیا به هم نرسید

دانمارک در نیمه دوم نتوانست دروازه استرالیا را باز کند و حالا برای صعود باید منتظر بازی روز آخر مقابل فرانسه باشد.

ایران ورزشی آنلاین / دانمارک و استرالیا در یک بازی نزدیک به تساوی یک بر یک رسیدند تا سرنوشت دو تیم در روز آخر روشن شود.

دانمارک که در بازی اول پرو را برده بود امید داشت با بردن استرالیا شش امتیازی شود و صعود کند. این تیم شروع بهتری داشت و خیلی زود با شوت سنگین اریکسن در دقیقه هفت به گل رسید. دانمارک بعد از این گل بازی را تحت کنترل داشت تا با برتری به رختکن برود، ولی استرالیا با یک پنالتی جنجالی بازی را به تساوی کشاند.

در دقیقه 38 ضربه لکی به دست پولسن برخورد کرد، ولی لاهوز اعتقادی به پنالتی نداشت. داور اسپانیایی لحظاتی بعد دستور به توقف بازی داد، چرا که کمک داور ویدیویی او را در جریان صحنه قرار داده بود و پس از بازبینی رای به پنالتی به نفع استرالیا داد. جدیناک مثل بازی با فرانسه پنالتی را به گل تبدیل کرد و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم استرالیا توانست بازی را به تعادل بکشاند و با ورود دنیل ارزانی، مهاجم ایرانی‌الاصل موقعیت‌های خطرناکی داشت، ولی اشمایکل اجازه نداد دروازه تیمش برای دومین بار باز شود. با این تساوی دانمارک 4 امتیازی شد و در روز آخر کار سختی مقابل فرانسه دارد. استرالیا هم با این امتیاز در جدول مسابقات باقی ماند و برای صعود باید در روز آخر پرو را شکست دهد، هرچند سرنوشت این تیم در دست خودش نخواهد بود.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78680
captcha
تازه ها
بیشتر