جام جهانی / شناسه خبر: 78670 / تاریخ انتشار : 1397/3/31 10:56
|
16:30

امید اریکسن به نمایش بهتر دانمارک

گروه C: دانمارک - استرالیا

ایران ورزشی آنلاین / کریستین اریکسن، سرشناس‌ترین بازیکن تیم ملی دانمارک می‌داند که تیمش باید پویایی هجومی خود در بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی را باز یابد تا شانسی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی داشته باشد. او و هم‌تیمی‌هایش در دور نخست مرحله گروهی رقابت‌ها موفق شدند پرویی که از آنها به مراتب بهتر و هجومی‌تر بازی کرد را با یک گل شکست دهند و حالا چشم به تکرار چنین موفقیتی در بازی دومشان مقابل استرالیا در شهر سامارا دارند.

دانمارکی‌ها از بازی اول‌شان مقابل نماینده آمریکای جنوبی 3 امتیاز ارزشمند گرفتند اما کاملاً تحت فشار قرار داشتند و خوش‌شانس بودند که بازیکن حریف قدر فرصت گلزنی‌اش از روی نقطه پنالتی را ندانست. با این حال چیزی که اهمیت داشت کسب سه امتیاز بود و حالا آنها می‌دانند که با کسب 3 امتیاز دیگر از استرالیا این شانس را دارند که از گروه C به مرحله حذفی صعود کنند.

کریستین اریکسن، هافبک تاتنهام که پاس گل پیروزی بخش دانمارک در بازی قبلی را برای یوسف پولسن ارسال کرد، اعتراف کرد که تیمش در بازی نخست بازی هجومی ارائه نکرد، بازی‌هایی مشابه آنچه در مرحله مقدماتی رقابت‌ها ارائه می‌‌کرد و برایش 20 گل زده به ارمغان آورد. او بعد از آن بازی گفت: «ما قطعاً بهترین بازی‌مان را ارائه نکردیم. پرو تیمی منظم بود و کار را برای ما بسیار سخت کرد. با این حال همیشه لازم نیست که شما فوتبالی تماشایی ارائه کنید تا برنده شوید. در یک بازی در جام جهانی شما موقعیت‌های گلزنی فراوانی به دست نمی‌آورید و اینکه ما با وجود ارائه نکردن یک بازی خوب توانستیم ببریم، اتفاق خوبی بود.»

دانمارک در این بازی بدون هافبکش ویلیان کویست خواهد بود، کسی که در نیمه اول بازی مقابل پرو، مصدوم شد و انتظار می‌رود که به جای او لاس شون هافبک آژاکس در ترکیب دانمارکی‌ها مقابل استرالیا به میدان برود. استرلیا در این بازی در نقش تیمی که شانس کمتری برای کسب پیروزی دارد به میدان می‌رود و از این موضوع راضی است. این همان شرایطی بود که برای بازی مقابل فرانسه داشت، دیداری که در آن با تصمیمات کمک داور ویدئویی دو گل دریافت کرد که منجر به باختش شد. با این حال برت فن‌مارویک از نمایش تیمش در آن بازی راضی است و نکات مثبتی در آن می‌دید که آن دل و جرأت داشتن مردانش برای جنگیدن شانه‌به شانه با یکی از مدعیان قهرمانی بود.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78670
captcha
تازه ها
بیشتر