null / شناسه خبر: 78669 / تاریخ انتشار : 1397/3/31 10:56
|

ایران ورزشی آنلاین / دیدیه دشان، سرمربی فرانسه می‌خواهد در بازی مقابل پرو از اولیویه ژیرو و بلز متوییدی در ترکیب ثابت استفاده کند. هر دو بازیکن در جلسه تمرینی فرانسه در پشت درهای بسته در ترکیب ثابت حضور داشتند و به این ترتیب انتظار می‌رود در ترکیب اصلی بازی پنج‌شنبه باشند. ژیرو در برد دو بر یک فرانسه مقابل استرالیا، پس از ورود به زمین عملکرد مثبتی داشت. قدرت فیزیکی او می‌تواند در دیدار با پرو به کار فرانسه بیاید.

متوییدی هم بازیکنی پرتلاش است که جای خالی بازی محکم او در دیدار اول حس می‌شد و پس از ورود به زمین جریان بازی را به نفع فرانسه تغییر داد. حضور فعال او در خط میانی مقابل هافبک‌های قدرتمند پرو می‌تواند برای فرانسه مفید باشد. این دو نفر جای عثمان دمبله و کورنتان تولیسو را خواهند گرفت که در بازی مقابل استرالیا ضعیف کار کردند. این دو تغییر، تنها تغییراتی است که دشان در ترکیب تیمش خواهد داد. این مربی به این ترتیب سیستم تیم را از 3-3-4 به 2-4-4 تغییر می‌دهد و کیلیان امباپه هم از خط حمله به خط میانی ملحق می‌شود. ژیرو و آنتوان گریزمان دو مهاجم فرانسه خواهند بود.

فرانسه از بازی اول سه امتیاز دارد و مصمم است با برد در بازی امروز صعودش را قطعی کند. پرو در بازی اول با وجود نمایش خوب مقابل دانمارک شکست خورد و باخت در بازی امروز به معنی پایان امیدهای این تیم خواهد بود.

captcha
تازه ها
بیشتر