جام جهانی / شناسه خبر: 78626 / تاریخ انتشار : 1397/3/30 15:33
|

تردیدهای هیرو مقابل ایران

هیرو هم مثل کی‌روش برای این بازی دستش را رو نکرده تا رسانه‌های اسپانیا درباره ترکیب این تیم گمانه‌زنی کنند.

ایران ورزشی آنلاین / اولین تجربه فرناندو هیرو روی نیمکت اسپانیا با تساوی مقابل پرتغال به پایان رسید. مدافع سابق رئال که یک‌شبه به این پست رسید، امشب دومین ماموریت سختش را پیش رو دارد و اسپانیا را باید برای بازی مقابل تیم ملی آماده کند.

مارکا پیش‌بینی کرده که این مربی ممکن است تغییراتی نسبت به بازی اول در ترکیب تیمش بوجود آورد و تردیدهای هیرو در آستانه بازی دوم اسپانیا را بررسی کرده است.

1-کارواخال یا ناچو؟

کارواخال مصدومیتش را پشت سر گذاشته و پابه‌پای سایر بازیکنان تمرین می‌کند. او دفاع راست اصلی اسپانیا محسوب می‌شود، با این حال بازی خوب ناچو مقابل پرتغال هیرو را برای تعویض او مردد کرده.

2-دقایق بازی برای آسنسیو؟

مهاجم رئال هنگام مربیگری لوپتگی دقایق بازی زیادی داشت، ولی هیرو مقابل پرتغال از او استفاده نکرد و سه بازیکن تعویضی تیم آسپاس، تیاگو و واسکز بودند. هیرو در کنفرانس مطبوعاتی گفت که همه بازیکنان تیم برایش مهم هستند، حالا باید دید که در کازان بازیکنان جدیدی بازی می‌کنند یا آرایش سوچی تکرار می‌شود.

3-تغییر ترکیب اصلی؟

فرناندو هیرو ترکیب ثابتی در ذهنش دارد. او مقابل پرتغال سه تعویض کرد، با این حال اسپانیا نتوانست از برتری سه بر دو دفاع کند و تسلیم کاشته دیدنی رونالدو شد. باید دید او به این ترکیب وفادار می‌ماند؟

4-رودریگو

رودریگو، مهاجم والنسیا مقابل پرتغال بازی نکرد. دیه‌گو کاستا مهاجم اصلی بود و آسپاس در نیمه دوم به زمین رفت. با دو گل کاستا بحث بر سر اینکه چه کسی باید شماره 9 تیم باشد تمام شد، ولی سوال اینجاست که هیرو حاضر است در برخی دقایق به رودریگو بازی بدهد یا او همچنان آسپاس را به عنوان گزینه دوم ترجیح می‌دهد؟

 

 

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78626
captcha
تازه ها
بیشتر