جام جهانی / شناسه خبر: 78608 / تاریخ انتشار : 1397/3/30 11:46
|
16:30

مراکش دوباره خوشحال‌مان می‌کند؟

گروه B: پرتغال – مراکش

ایران ورزشی آنلاین / بازی امروز پرتغال و مراکش نقشی حیاتی در سرنوشت تیم ملی دارد. بهترین نتیجه برای ایران تساوی دو تیم است و باید امیدوار باشیم مراکش بتواند قهرمان اروپا را متوقف کند.

مراکش روی سه امتیاز بازی با ایران خیلی حساب باز کرده بود، ولی بعد از شکست سن‌پترزبورگ هنوز امیدش را از دست نداده است. هروه رنار بر این باور است که تیمش هنوز شانس صعود به دور بعد راه دارد و نباید ناامید شوند.

سرمربی مراکش گفت‌: «از بازیکنان می‌خواهم که شکست برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را فراموش کنند. ما بازنده یک دیدار بودیم و جنگ بزرگی را نباخته‌ایم. باید به تلاش خود ادامه‌ داد و نهایت توان را به کار برد تا در دیدار دوم خود برابر پرتغال خوب نتیجه‌ بگیریم.»

همچنین مهدی بن‌عطیه، کاپیتان مراکش هم از همتیمی‌های خود خواست که شکست برابر ایران را فراموش کنند و به بازی دوم برابر پرتغال فکر کنند. منیر المحمدی، دروازه‌بان مراکش هم با اشاره به بازی دوم تیمش گفت: «ما هنوز به صعود از گروه امیدوار هستیم. باید شانس‌هایمان را باور داشته باشیم و با اعتماد به نفس تا آخرین بازی رویای خود را دنبال کنیم. برای ما واجب است که شکست مقابل ایران را فراموش کنیم. مراکش تسلیم نخواهد شد و رقابت برای صعود همچنان ادامه خواهد داشت.»

پرتغال هم بعد از تساوی لحظه آخر مقابل اسپانیا می‌داند که راه صعود تنها با بردن مراکش هموار می‌شود. هواداران این تیم امیدوارند که رونالدو در شرایط بازی اسپانیا باشد که موفق به هتریک شد. با این حال فرناندو سانتوز، سرمربی پرتغال تیمش را متکی به یک بازیکن ندانست و گفت: «رونالدو یک ارزش افزود برای تیم ماست، ولی ما 22 بازیکن دیگر داریم. من هرگز ندیده‌ام که یک بازیکن به تنهایی بتواند بازی را ببرد.»

رنار هم درباره رونالدو گفت: «همه چیز درباره رونالدو گفته شده. هر برنامه‌ای که برای مهار او طراحی کنید، او باز راهی پیدا می‌کند. او بازیکنی استثنایی است و تفاوت را رقم می‌زند.»

رونالدو به ورزشگاه لوژنیکی برمی‌گردد که در سال 2008 توانست فینال لیگ قهرمانان را با منچستریونایتد فتح کند. او جدال نزدیکی با بن‌عطیه خواهد داشت؛ دو بازیکنی که به تازگی در بازی رئال مادرید و یوونتوس در لیگ قهرمانان با هم روبرو شدند.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78608
captcha
تازه ها
بیشتر