ورزش ایران / شناسه خبر: 78606 / تاریخ انتشار : 1397/3/30 10:08
|

رضا یزدانی بعد از بازی‌های آسیایی می‌رسد

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد برای چندمین بار درخواست رسول خادم برای حضور در اردوی تیم ملی کشتی آزاد را بی پاسخ گذاشت.

ایران ورزشی آنلاین / رضا یزدانی که در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد حاضر نشد به روی تشک برود ؛ بعد از این رقابتها برای چندمین بار به اردوی تیم ملی دعوت شد اما این درخواست را بی پاسخ گذاشت.

رسول خادم بعد از برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد تصمیم گرفت تا برخی از کشتی گیران را که در انتخابی مرحله نهایی غایب بودند به اردو دعوت کند. به همین دلیل هم نام مسعود اسماعیل پور، کمیل قاسمی ، حسن رحیمی و رضا یزدانی در بین نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی دیده شد.

در این میان حسن رحیمی به عنوان مربی آینده دار به اردو آمد و کمیل قاسمی هم از اردوی قبل و البته به طور نامنظم در تمرینات حاضر شد. مسعود اسماعیل پور هم به دلیل شرایط بدی که دستش بعد از جراحی دارد در اردو حاضر نشد. در این میان فقط رضایزدانی است که شرایط نامعلومی دارد.

ظاهرا رضا یزدانی تصمیم گرفته که با توجه به انتخاب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازیهای آسیایی ، بعد از این بازیها در اردوی تیم ملی حاضر شود.

او امیدوار است که رسول خادم یکبار دیگر برای حضور در مسابقات جهانی به رضا یزدانی توجه داشته باشد اما سوال مهم اینجاست که آیا خادم حاضر است که بعد از این همه رد شدن درخواستش از سوی رضا یزدانی برای حضور در اردوی تیم ملی و یا حتی مسابقه انتخابی ؛ یکبار دیگر به او این شانس را بدهد که در مساباقت جهانی حضور داشته باشد؟

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر