جام جهانی / شناسه خبر: 78599 / تاریخ انتشار : 1397/3/30 00:40
|
روسیه 3 - مصر یک

صعود بی‌دردسر روسیه

میزبان جام جهانی در بازی های تدارکاتی ماه‌های اخیر نتایج ضعیفی گرفته بود، ولی با دو برد پرگل از حالا خودش را در یک هشتم نهایی می‌بیند.

ایران ورزشی آنلاین / روسیه با برد 3 بر یک مقابل مصر صعودش به مرحله حذفی جام جهانی روسیه را تقریبا قطعی کرد. بعد از برد پرگل میزبان مقابل عربستان، انتظار می‌رفت مصر رقیب سرسخت‌تری برای میزبان باشد، بخصوص اینکه محمد صلاح به ترکیب این تیم برگشته بود. با این حال نه مصر توان کافی برای تهدید دروازه روسیه را داشت و نه صلاح که تازه از آسیب‌دیدگی کتف برگشته، مهاجم ترسناک لیورپول بود.

بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید، ولی روسیه در دقیقه 47 به گل رسید. فتحی، کاپیتان مصر که مقابل اروگوئه یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. روسیه با این گل روحیه گرفت و چریشف در دقیقه 59 گل دوم را زد. زوبیا که در این بازی در ترکیب اصلی روسیه قرار گرفته بود سه دقیقه بعد با تعلل مدافعان مصر که روحیه‌شان را کاملا از دست داده بودند گل سوم را زد.

صلاح در دقیقه 73 موفق شد یک پنالتی بگیرد که خودش این ضربه را تبدیل به گل کرد. این آخرین گل بازی بود تا روسیه شش امتیازی شود و مصر بدون امتیاز باقی بماند. با این نتیجه روسیه به احتمال خیلی زیاد صعود کرده و مصر باید به خانه برگردد.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78599
captcha
تازه ها
بیشتر