جام جهانی / شناسه خبر: 78479 / تاریخ انتشار : 1397/3/28 00:54
|

تساوی برزیل تردیدها را زنده کرد

برزیل زمان نسبتا زیادی برای جبران داشت، ولی حملات این تیم در برابر بازی بسته سوئیس بی‌نتیجه ماند.

ایران ورزشی آنلاین / برزیل، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در اولین بازی مقابل سوئیس با تساوی یک بر یک متوقف شد تا هواداران این تیم هم بعد از آلمانی‌ها و آرژانتینی‌ها دچار تردید شوند.

برزیل پس از نتایج درخشان در مرحله مقدماتی و بازی‌های تدارکاتی یکی از ترسناک‌ترین تیم‌های جام محسوب می‌شد، ولی بعد از بازی امشب این سوال بوجود می‌آید که آیا این تیم می‌تواند تا آخر راه برود و ستاره ششم را به سینه سنجاق کند؟

برزیل در شروع بازی تیم برتر زمین بود و سوئیس را کاملا تحت فشار قرار داد. این برتری در دقیقه 20 نتیجه داد و شوت دیدنی کوتینیو دروازه حریف را باز کرد. سوئیس در این دقایق بی‌دقت بود و توپ‌های زیادی از دست داد. بازیکنان این تیم هم بارها با خطا نیمار را متوقف کردند.

سوئیس در شروع نیمه دوم متحول شد و بازی را بهتر شروع کرد. این بازی خوب خیلی زود نتیجه داد و زوبر در دقیقه 50 روی کرنر عالی شکیری بازی را به تساوی کشاند. او هرچند قبل از ضربه سر میراندا، مدافع برزیل را کمی هل داد، ولی داور اعتقادی به خطا نداشت و بازی به تساوی کشید.

برزیل زمان نسبتا زیادی برای جبران داشت، ولی حملات این تیم در برابر بازی بسته سوئیس بی‌نتیجه ماند. تیته برای باز کردن گره بازی فرناندینیو، رناتو آگوستو و فیرمینیو را به زمین فرستاد، ولی این تعویض‌ها هم نتیجه نداد. در این دقایق یان سومر، دروازه‌بان سوئیس نمایش خیلی خوبی داشت و با چند مهار خوب کمک کرد تیمش به یک امتیاز برسد.

برزیل پس از این تساوی در بازی دوم باید کاستاریکا، ضعیف‌ترین تیم گروه را شکست دهد تا موقعیتش برای صعود بیش از این به خطر نیفتد.

 

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78479
captcha
تازه ها
بیشتر