null / شناسه خبر: 78444 / تاریخ انتشار : 1397/3/27 13:00
|
ادامه بازی‌های پراشتباه مدافع بارسا با پیراهن فرانسه

اومتیتی: انتظار دارید چه بگویم؟

چیزی نمانده بود هند ناشیانه اومتیتی مقابل استرالیا به قیمت از دست رفتن برد فرانسه تمام شود، ولی او معتقد است که چنین اتفاقاتی در فوتبال عادی است.

ایران ورزشی آنلاین / ساموئل اومتیتی که فصل درخشانی با بارسا داشته در جام جهانی شروع پرانتقادی داشت. او با خطای هند ناشیانه مرتکب یک پنالتی شد که به استرالیا اجازه داد بازی را به تساوی برساند، هرچند فرانسه در پایان توانست برنده این بازی باشد.

با این حال اومتیتی پس از بازی تلاش کرد این اتفاق را چندان بزرگ جلوه ندهد و گفت: «همه تصاویر را دیدند، هند من عمدی نبود. من به همتیمی‌هایم اطمینان داشتم و می‌دانستم که دوباره گل می‌زنیم. همه چیز نمی‌تواند عالی باشد. برای خیلی از ما این اولین بازی در جام جهانی بود. باید بر اضطراب غلبه می‌کردیم. مهمترین نکته این است که برنده شدیم.»

فرانسه پس از این اشتباه 18 دقیقه سخت داشت تا به گل تساوی برسد. اومتیتی در پاسخ به اینکه این دقایق را چگونه گذرانده گفت: «قطعا خوشحال نبودم. من عمدا دستم را به توپ نزدم. ولی باید به وجه مثبت ماجرا فکر کرد. این اتفاقات می‌افتد. حالا هم کاملا آرام هستم. دوست دارید به شما چه بگویم؟»

اومتیتی در یورو 2016 نمایش خیلی خوبی با پیراهن فرانسه داشت، ولی در بازی‌های اخیر پراشتباه بوده. او در بازی دوستانه با ایتالیا مقابل بالوتلی دردسر زیادی داشت، مقابل کلمبیا مرتکب یک پنالتی ساده شد، مقابل آمریکا نمایش مطمئنی نداشت و جام جهانی را با یک اشتباه بزرگ شروع کرد. فرانسه در هفت بازی اخیرش هشت گل خورده و به نظر می‌رسد اوضاع دفاع اطمینان‌بخش نیست. البته اومتیتی چنین عقیده‌ای ندارد و گفت: «نه، اصلا اینطور نیست.»

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر