جام جهانی / شناسه خبر: 78389 / تاریخ انتشار : 1397/3/26 20:47
|
بهتر بود بازی مساوی شود

فان مارویک: پنالتی فرانسه درست نبود

احساس من می‌گوید این پنالتی درست نبود ولی به هر حال باید به تصمیم داورها احترام گذاشت. از الان به دو بازی دیگر این گروه فکر خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم دو بازی بعدی خودمان را با برد به پایان برسانیم.

ایران ورزشی آنلاین /تیم ملی استرالیا در اولین بازی خود در جام جهانی به مصاف تیم ملی فرانسه رفت و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. برت فان مارویک سرمربی استرالیا بعد از شکست برابر فرانسه گفت: « بدشانسی آوردیم. حق ما اصلا در این دیدار باخت نبود. قبل از این که گل دوم را دریافت کنیم، یکی دو موقعیت خوب داشتیم و در آستانه  زدن گل دوم بودیم که دروازه ما باز شد.  اتفاقات بازی همه علیه ما رقم خورد و این خیلی ناراحت کننده است. برابر یکی از تیم‌های مدعی و خوب جام جهانی عملکرد بسیار مناسبی داشتیم و موقعیت‌های خوبی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کردیم. به نظرم بهتر بود بازی با تساوی به پایان برسد ولی به هر حال باید با این نتیجه کنار آمد.»

سرمربی هلندیدر پاسخ به این سوال که پنالتی فرانسه که منجر به گل اول این تیم شد درست بود یا خیر گفت: «احساس من می‌گوید این پنالتی درست نبود ولی به هر حال باید به تصمیم داورها احترام گذاشت. از الان به دو بازی دیگر این گروه فکر خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم دو بازی بعدی خودمان را با برد به پایان برسانیم.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/78389
captcha
تازه ها
بیشتر